87%

Jidášův kmen

Jidášův kmen
Jidášův kmen
Knihu četloVlastní
ČetloVlastní
11
Autor:
Originál:Judas Strain
Jazyk (původní knihy):Jazyk vydání angličtina angličtina
Zkuste koupit knihu na KOSMAS.czPřidat komentářPřidat recenziPřidat odkazPřidat obálkuPřidat inzerát na knihu do bazaru
Jidášův kmen
Jidášův kmen
Nakladatel:BB art
ISBN:978-80-7381-347-5
EAN:9788073813475
Termín:
Pořadí vydání:1.
Jazyk:Jazyk vydání čeština čeština
Překladatel:Zdík Dušek
Editoři:Růžena Steklačová, Mirka Jarotková
Rozsah (počet stran):446
Formát (výška x šířka):210 x 150 mm
Vazba:pevné desky, papírový potah, přebal
Materiál:kniha

Anotace

Čtvrtá kniha série Sigma Force.

Z hlubin Indického oceánu se vynoří hrozivá epidemie, aby zničila lidstvo - neznámá, neporazitelná a smrtící choroba, která je však pouhou předzvěstí záhuby, jež má následovat.
Na palubě zábavní jachty proměněné v provizorní nemocnici pátrají doktorka Lisa Cummingsová a Monk Kokkalis - agenti tajné organizace Sigma Force - po odpovědích na otázky kolem pohromy, jež náhle spatřila světlo světa. Jsou tu však další síly, s podstatně sobečtějšími pohnutkami. Lodi se náhlým a krutým útokem zmocní teroristé, kteří z ní udělají plovoucí laboratoř pro vývoj biologických zbraní.
Na opačném konci světa, při oslavách 4. července, veliteli Sigmy Graysonu Piercovi překazí plány krásná vražedkyně, která drží v rukách první klíč k odhalení možného léku. Osud každého muže, ženy i dítěte visí na vážkách a Pierce spojí svoje síly se ženou, která ho dříve chtěla zabít. Společně zahajují podivuhodnou pouť, která je provádí benátskými hrobkami, byzantskými katedrálami a zříceninami hluboko v džungli, po stopách nejslavnějšího cestovatele v dějinách, Marka Pola.
Odtikávají však poslední minuty, celosvětová epidemie se rychle vymyká kontrole a Pierce i jeho nečekaná společnice jsou vtahováni do šokujícího tajemství pohřbeného dávno ve starověku a v lidském genetickém kódu. Každou vteřinou se blíží soudný den a Pierce si uvědomuje, že skutečně nemůže věřit naprosto nikomu - ani té okouzlující tajemné ženě, kterou má po svém boku -, neboť kdokoliv může být novodobým Jidášem.

Žánr a kategorie knihy Jidášův kmen

Krásná literatura » Sci-fi, fantasy, komiks » Sci-fi

Série Sigma Force

Díl v sérii:4

Další díly v sérii Sigma Force

Název knihyDíl v sérii

Zobrazit všechny knihy ze série Sigma Force

Štítky