Kniha divů

Kniha divů
Kniha divů
Autor:
Jazyk (původní knihy):Jazyk vydání angličtina angličtina
Zkuste koupit knihu na KOSMAS.czPřidat komentářPřidat recenziPřidat odkazPřidat obálkuPřidat inzerát na knihu do bazaru

Obsah

"První plně ilustrované kniha o tvůrčím psaní na světě. Geniální, neskutečná, inspirující!"
Kniha divů by se také dala nazvat biblí začínajících i pokročilejších spisovatelů. Nabízí komplexní pohled a rady týkající se stylu, struktury a metodologie tvůrčího psaní, doplněné komentáři od slavných a úspěšných autorů ze světa fantastiky i mimo něj. Získáte cenné rady, jak strukturovat příběh, mistrně vystavět zápletku či rozvinout děj. Naučíte se budovat charakteristiku postav a tvořit svoje nové, zcela originální literární světy.

Kniha divů
Kniha divů
Nakladatel:Fragment
ISBN:978-8025344019
EAN:9788025344019
Termín:
Pořadí vydání:1
Jazyk:Jazyk vydání čeština čeština
Překladatel:Richard Podaný
Rozsah (počet stran):384
Formát (výška x šířka):254 x 177 mm
Vazba:brožovaná
Materiál:kniha

Anotace

Poučné, zábavné, jedinečné!

První plně ilustrovaná kniha o tvůrčím psaní na světě.

Kniha divů je nevídaný úkaz. Za poměrně krátkou dobu své existence si vydobyla neskutečné renomé a stala se biblí začínajících i pokročilejších spisovatelů. Nabízí komplexní pohled a rady týkající se stylu, struktury a metodologie tvůrčího psaní, doplněné komentáři od slavných a úspěšných autorů ze světa fantastiky i mimo něj.

Ať už chcete zasadit svoje dílo do rodného města, fantastické říše nebo vzdálené budoucnosti, tato novátorská a podmanivá příručka je pro vás to pravé. Dozvíte se jakou používat metodiku a jak získat motivaci ke psaní. Získáte cenné rady jak strukturovat příběh, mistrně vystavět zápletku či rozvinout děj. Naučíte se budovat charakteristiku postav a tvořit své nové, zcela originální literární světy. Cenné rady přináší nejen autor knihy, ale i mnozí z nejskvělejších spisovatelů současnosti:

George R. R. Martin

Lev Grossman

Neil Gaiman

Catherynne M. Valenteová

Karen Joy Fowlerová

Ursula K. Le Guinová

Theo Ellsworth

Kim Stanley Robinson

Peter Straub

Joe Abercrombie

Kniha divů je nabitá více než třemi sty původních maleb, kreseb, ilustrací a vizuálních autorských úkolů, které rozvinou vaši imaginaci a kreativitu. V dodatcích pak přináší celou řadu užitečných praktických cvičení pro začínající i zkušenější autory.

Štítky