Velká kniha čůrání

Velká kniha čůrání
Velká kniha čůrání
Vlastní
Vlastní
1
Autor:
Jazyk (původní knihy):Jazyk vydání čeština čeština
Zkuste koupit knihu na KOSMAS.czPřidat komentářPřidat recenziPřidat odkazPřidat obálkuPřidat inzerát na knihu do bazaru
Velká kniha čůrání
Velká kniha čůrání
Nakladatel:Labyrint
ISBN: 978-80-86803-23-4
Termín:
Pořadí vydání:1
Jazyk:Jazyk vydání čeština čeština
Ilustrátor:Jakub Plachý
Rozsah (počet stran):118
Vazba:měkká brožovaná
Materiál:kniha

Anotace

Kreslená encyklopedie čůrání pro malé i velké. Unikátní, hravá a naučná knížka kapesního formátu představuje čůrání ze všech stran. Proč čůráme? Kolik toho načůráme? Kolik toho načůrají zvířata? Jak čůráme my, jak čůrají ostatní ve světě? Jak se čůrá kosmonautům? A kdo s čůráním přišel (no, skoro)?. Na to všechno odpovídá kniha Jakuba Plachého, studenta Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze. Jakub Plachý (1989) je studentem Ateliéru ilustrace a grafiky.

Velká kniha čůrání je moje první autorská kniha, kterou jsem dělal původně jako semestrální práci v zimním semestru. Byla vystavená na školní výstavě Artsemestr, kde ji náhodou objevil Adam Gebrian, který ji poslal na svůj Facebook profil, který sleduje spousta lidí (za což velmi děkuji). Tohle pak vyústilo v pozvání na Pecha Kucha night Prague v kině Aero, kde jsem mohl mluvit o knize. Já jsem si sice záznam z Aera ještě nepustil, ale viděl ho Joachim Dvořák z nakladatelství Labyrint a nabídl mi vydání knihy. Jakub Plachý

Knížka je plná skvělých nápadů a ilustrace jsou jedny vytříbenější než druhé. Je opravdu úžasné co se s dávkou talentu, skvělého nápadu a jednoduchého, avšak osobitého stylu, dá vytvořit.

Štítky