64%

100 tajemství uspokojivých vztahů

100 tajemství uspokojivých vztahů
100 tajemství uspokojivých vztahů
Autor:
Originál:The 100 simple secrets of great relationships
Jazyk (původní knihy):Jazyk vydání angličtina angličtina
Zkuste koupit knihu na KOSMAS.czPřidat komentářPřidat recenziPřidat odkazPřidat obálkuPřidat inzerát na knihu do bazaru

Obsah

Autor zde podává poutavým způsobem výsledky výzkumů partnerských vztahů, sleduje, co dělají lidé se zdravými vztahy jinak, než-li lidé se vztahy neuspokojivými. Psycholog David Niven zpracovává ve své knize výstupy studií a výzkumů, které se zabývaly otázkami týkajícími se partnerských vztahů.

Například: Co je klíčem k uspokojivému partnerskému vztahu? Co dělají lidé se zdravými vztahy jinak než ti se vztahy neuspokojivými?

Přehlednou, zajímavou a srozumitelnou formou autor předkládá čtenářům výsledky výzkumů z posledních deseti let. Knihu tvoří 100 krátkých kapitol a každá z nich je popisem jedné prosté skutečnosti, která činí lidské vztahy uspokojivými, zdravými a šťastnými.

Například:

Nic si nezáviďte.
Srovnávat je zrádné.
Za peníze lásku nekoupíte, ale stres ano.
Smysl pro humor není k zahození.
Láska bývá slepá, ale život mnohdy ne.
Buďte otevření.
Začít musíte u sebe.
Pozor na dobře míněné rady.

Každá z kapitol je tvořena krátkým popisem tématu, jemuž je věnována. Výklad je doplněn a ilustrován nějakým skutečným příběhem. Na závěr každé kapitoly autor uvádí shrnutí výsledků výzkumu, který se příslušným tématem zabýval.

100 tajemství uspokojivých vztahů
100 tajemství uspokojivých vztahů
Nakladatel:Portál
ISBN:80-7178-823-6
EAN:9788071788232
Termín:
Pořadí vydání:1.
Místo:Praha
Jazyk:Jazyk vydání čeština čeština
Překladatel:Jiří Foltýn
Typograf:Jan Hampl
Rozsah (počet stran):216
Formát (výška x šířka):210 x 148 mm
Vazba:slepá lepená brožura s přebalem
Materiál:kniha

Anotace

Psycholog David Niven zpracovává ve své knize výstupy studií a výzkumů, které se zabývaly otázkami týkajícími se partnerských vztahů. Přehlednou, zajímavou a srozumitelnou formou autor předkládá čtenářům výsledky výzkumu z posledních deseti let. Knihu tvoří 100 krátkých kapitol a každá z nich je popisem jedné prosté skutečnosti, která činí lidské vztahy uspokojivými, zdravými a šťastnými. Například: buďte otevření - začít musíte u sebe - za peníze lásku nekoupíte, ale stres ano... Každá z kapitol je tvořena krátkým popisem tématu, jemuž je věnována. Výklad je doplněn a ilustrován skutečným příběhem. Na závěr každé kapitoly autor uvádí shrnutí výsledků výzkumu, který se příslušným tématem zabýval.

Žánr a kategorie knihy 100 tajemství uspokojivých vztahů

Naučná » Psychologie » Psychologie pro každého

Štítky