Paula Roe

Paula Roe
Paula Roe
Národnost:AustralskáAustralská
Pohlaví:Žena Žena

Životopis

Paula Roeová patří v současnosti mezi nejúspěšnější australské autorky věnující se romantické literatuře pro ženy. Její povídky získaly mnoho cen v prestižních literárních soutěžích. Jak sama o sobě říká, píše již od svých jedenácti let.

Narodila se a vyrůstala v oblasti na západ od Sydney, kde je v létě horko a v zimě též. Než se začala živit psaním, pracovala jako administrativní asistentka, vyučovala práci s novým softwarem, byla i na managerské pozici a nějaký čas se věnovala dokonce trénování aerobiku.
Paula kromě své rodiny miluje knihy a čtení, je velmi sečtělá a má mnoho literárních vzorů a lásek. Sama nyní dokonce zasedá v porotách literárních soutěží a mladým autorům se obětavě věnuje na svých webových stránkách a na různých seminářích, kde jim radí s autorským psaním.
Paula přiznává, že má několik slabostí, kterými jsou internet a televizní seriály. Za své největší dobrodružství považuje cestování napříč Evropou. Nesnáší krutost v jakékoli formě, lež a mrhání potravinami. Miluje dětské úsměvy, obzvláště jejich vlastních dětí, cestování a přírodu a nebo i jen takové lenošení a nicnedělání na ranči.

http://paularoe.com/

Zdroj:http://paularoe.com/


Knihy

Počet knih: 3 

Série - Aukční dům

Série - Australské brilianty

Komentáře

Zatím nebyl napsán žádný komentář

Přidat komentář

Fotografie

Paula Roe
Paula Roe
Přidat fotografii

Odkazy

Zatím nebyl vložen žádný odkaz

Přidat odkaz