Kristin Gabriel

Kristin Gabriel
Kristin Gabriel
Národnost:AmerickáAmerická
Narozen:1972
Věk:50
Pohlaví:Žena Žena

Životopis

Oblíbenými tématy Kristin Gabrielové jsou tajemství, romantika a smích… A pokud to jenom trochu jde, pokouší se při psaní svých knih používat všech těchto tří přísad. V roce 1995 vyhrála Kristin soutěž nazvanou Láska a smích, vypsanou nakladatelstvím Harlequin. První kniha u tohoto nakladatelství - Bullets Over Boise - jí ale vyšla až roku 1998. Na prvotinu to byla ale kniha mimořádně úspěšná, protože se ještě téhož roku dočkala televizního zpracování pod názvem Recipe for Revenge.

Již druhým titulem - Monday Man, rovněž vydaným roku 1998, zabodovala Kristin u odborné kritiky. Roku 1999 byla totiž oceněná cenou RITA za nejlepší klasickou romanci!
Kristin se stále považuje za "městskou holku", která jenom nějakým omylem skončila se třemi dětmi, manželem, psem a spoustou koček na venkově v Nebrasce. Zkušenosti ze života na "vesnici" ale ráda využívá při psaní knihy; stejně jako zkušenosti ze svých předchozích profesí - byla číšnicí, telefonní operátorkou, pracovala v knihovně. Mezi její nejoblíbenější koníčky patří jídlo a nicnedělání.


Knihy

Počet knih: 1 

Komentáře

Zatím nebyl napsán žádný komentář

Přidat komentář

Fotografie

Kristin Gabriel
Kristin Gabriel
Přidat fotografii

Odkazy

Zatím nebyl vložen žádný odkaz

Přidat odkaz