Všechny důležité kontakty

Všechny důležité kontakty
Všechny důležité kontakty
Vlastní
Vlastní
1
Autor:
Originál:Everyone Worth Knowing
Jazyk (původní knihy):Jazyk vydání angličtina angličtina
Zkuste koupit knihu na KOSMAS.czPřidat komentářPřidat recenziPřidat odkazPřidat obálkuPřidat inzerát na knihu do bazaru
Všechny důležité kontakty
Všechny důležité kontakty
Nakladatel:Columbus
ISBN: 978-80-7249-175-9
Termín:
Pořadí vydání:1
Jazyk:Jazyk vydání čeština čeština
Překladatel:Martin König
Rozsah (počet stran):368
Vazba:měkká brožovaná
Materiál:kniha

Anotace

Betty Robinsonové je sedmadvacet, žije v New Yorku, pracuje jako "kancelářská krysa" v bance, má alergického psa a ve volných chvílích hltá zamilované romány nebo se schází se svou nejlepší kámoškou Penelopou. Nuda. Dokud jí strýček Will, známý sloupkař, nesežene práci v agentuře, která se zabývá organizací slavnostních příležitostí. Betty je tedy vlastně placená za to, že chodí na večírky! Není proto divu, že od té chvíle všechno nabere neuvěřitelný spád, událost stíhá událost a život najednou vyhlíží jako nepřetržitá šňůra divokých párty. Celebrity, o kterých si dřív jenom četla, jsou pro ni najednou denním chlebem a se známým lamačem dívčích srdcí, aristokratem Philipem Westonem, se ocitne dokonce v posteli. Největší město světa se stává jejím sexuálním hříchem.
Jenomže dřív než byste řekli "kabelka od Gucciho", se události začnou parádně zamotávat a Betty zjistí, že její milostný život ostošest přetřásají klepařské rubriky bulvárního tisku. Stala se lovnou zvěří notorického svůdníka a jednou z těch bezduchých krasavic, jakých je ve vysoké společnosti plno?
Když potká vyhazovače Sammyho, začne poprvé uvažovat o tom, kdo je či není pohádkovým kouzelným princem a na čem v životě vlastně záleží. Na události roku, party Playboye, se to všechno zkomplikuje ještě víc ...

Štítky