Sebastian Niedlich

Sebastian Niedlich
Sebastian Niedlich
Národnost:NěmeckáNěmecká
Narozen:01.05.1975 (Berlín-Spandau, Německo)
Věk:47
Pohlaví:Muž Muž

Životopis

Narodil jsem se 1. května 1975 v Berlíně-Spandau a byl jsem naprosto nadaný, když jsem se narodil.

Většinu mého dětství jsem strávil asi 500 metrů vzdušnou čarou od berlínské zdi, takže můžete říct, že jsem měl pěkný výhled na zeď.

Po maturitě a 12 měsících v Bundeswehru jsem učil jako průmyslový úředník a pořád přemýšlím o tom, co jsem si myslel.

Po ukončení učňovské přípravy a akutní neochoty začít studovat jsem krátce pracoval v profesi, kterou jsem se naučil, dokud jsem nějak nezískal práci webdesignéra, protože v té době jsem to ještě nemohl udělat bez odpovídajícího školení a zvláštního talentu.

Patnáct let jsem pracoval pro významného německého internetového maloobchodníka a stále více jsem přecházel v programování, až jsem se konečně přestěhoval do Postupimi kvůli lásce, vzal jsem tam další práci a zjistil, že práce, kterou jsem si vybral, nebyla tak snadná.

Ale protože jsem začal psát skripty a později romány na straně, byl jsem schopen se v roce 2016 stát samostatně výdělečně činnými. Do jaké míry bylo toto rozhodnutí z finančního hlediska moudré, teprve uvidíme.

V roce 2013 byl můj první román „Smrt a další vrcholy mého života“ poprvé vydán jako elektronická kniha a stal se takovým úspěchem, že se později objevil v tištěné podobě. Následovaly další romány a povídky. A doufejme, že mnoho dalších bude následovat.

Zdroj:https://www.goodreads.com/author/show/7895268.Sebastian_Niedlich


Knihy

Počet knih: 2 

Komentáře

Zatím nebyl napsán žádný komentář

Přidat komentář

Fotografie

Sebastian Niedlich
Sebastian Niedlich
Přidat fotografii

Odkazy

Zatím nebyl vložen žádný odkaz

Přidat odkaz