67%

Ivan Bureš

Ivan Bureš
Ivan Bureš
Národnost:ČeskáČeská
Pohlaví:Muž Muž

Životopis

Ivan Bureš je vyhledávaným marketingovým specialistou, který své zkušenosti sbíral 17 let na náročných trzích USA a Kanady. Pravidelně přednáší prodejcům po celé ČR a poradensky spolupracuje s firmami místního, regionálního a celonárodního významu (IPB, Microsoft, PVT, Kovohutě Břidličná, Mileta apod.). Je úspěšným autorem řady praktických publikací o prodeji a marketingu a patří mezi kmenové autory nakladatelství Management Press.

V první polovině svojí zahraniční kariéry pracoval v manažerských pozicích v marketingu a prodeji v Kanadě,USA,,Německu,Francii,V.Britanii,a „vítr ho zavál“ až do jihovýchodní Asie,Japonska a Australie.V druhé polovině života v zahraničí pracoval jako nezávislý konzultant na východním pobřeží Severní Ameriky od Connecticutu až po New Foundland.

Bureš je kmenovým autorem Management Pressu pro který napsal devět knih z nichž některé se dočkaly mnoha vydání jako např. „10 zlatých pravidel prodeje“,které vyšly již v pátém vydání a jsou dnes již téměř „biblí prodejců“Za deset let vyškolil Bureš přes 30 000 manažerů a prodejců a aktivně přispívá do mnoha odborných periodik, je pravidelným přispěvatelem Marketing Magazinu a stál u kolébky Profitu.

Burešovým koníčkem je pomáhat malým firmám nastartovat trvalý růst a odtud také jeho konzultantské kredo: „malí se musí učit od malých protože komár může těžko aplikovat sloní metody“


Knihy

Počet knih: 5 

Komentáře

Zatím nebyl napsán žádný komentář

Přidat komentář

Fotografie

Ivan Bureš
Ivan Bureš
Přidat fotografii

Odkazy

Zatím nebyl vložen žádný odkaz

Přidat odkaz

Hodnocení

HodnoceníUživatelČas hodnocení