Bazar knih

Počet inzerátů: 52
Továrna na absolutno (Karel Čapek)
tovarna na absolutno
euterie prodá

Rok vydání 1975, stav výborný, roztrhaný přebal. Foto ráda zašlu. Možné předání v Praze a Brně, případně někde po cestě u vlaku.

Cena: 60
Termín přidání inzerátu1.3.2013 v 13:14
Válka s mloky (Karel Čapek)
Válka s mloky
euterie prodá

Rok vydání 1954, stav výborný, lehce poškozený přebal. Foto ráda zašlu. Možné předání v Praze a Brně, případně někde po cestě u vlaku.

Cena: 100
Termín přidání inzerátu1.3.2013 v 13:01
Povídky z druhé kapsy (Karel Čapek)
Povídky z druhé kapsy
euterie prodá

Rok vydání 1947, stav výborný, mírně zašpiněný hřbet. Foto ráda zašlu. Možné předání v Praze a Brně, případně někde po cestě u vlaku.

Cena: 80
Termín přidání inzerátu1.3.2013 v 11:59
Krakatit (Karel Čapek)
Krakatit
euterie prodá

Rok vydání 1957, stav výborný, ošoupaný a mírně zašpiněný přebal. Foto ráda zašlu. Možné předání v Praze a Brně, případně někde po cestě u vlaku.

Cena: 90
Termín přidání inzerátu1.3.2013 v 11:48
Za Dorotkou do hor (Věra Řeháčková)
Za Dorotkou do hor obrázek ke knize není k dispozici
Wolfspirit1982 koupí

Prosím nabídněte

Cena: Dohodou
Termín přidání inzerátu14.11.2012 v 20:19
Dorotka z hor (Věra Řeháčková)
Dorotka z hor obrázek ke knize není k dispozici
Wolfspirit1982 koupí

Prosím nabídněte.

Cena: Dohodou
Termín přidání inzerátu14.11.2012 v 20:17
Výkřik do tmy (Jaroslava Feješová)
Výkřik do tmy
Roba prodá

PRÁVĚ VYŠLO ŘÍJEN 2012 NOVÉ VYDÁNÍ Hlavní hrdinka Jaroslava nebyla nikdy v životě příliš šťastná. Celý život žila jen pro své dvě dcery a teprve Sametová revoluce v roce 1989 přinesla do jejího života velkou změnu. Ani druhé manželství se nevydařilo, Jaroslava se rozvádí, dcery opouštějí domov a ona se s nadšením vrhá do podnikání. Zastaví dům a vezme si ůvěr, ale až časem poznává, jak je podnikání těžké. Od začátku se Jaroslava potýká s dluhy bývalého manžela a nové narůstají, musí čelit vydírání, korupci a výhrůžkám. Potkává ale svou životní lásku, Roberta, který jí ve všem pomáhá. Ani on však nedokáže změnit těžký osud. Exekuce domu je na spadnutí... Jaroslava se nervově zhroutí a ocitá se v nemocnici. Robert řeší problémy nevěrou. Po těžkém období Jaroslava nakonec Robertovi odpouští a následuje svatba. Na záchranu domu je však už pozdě, ale zachrání rodinu a vnučku Natálii. Na ulici začína s Robertem a svým psem od nuly... Román je napsán podle skutečného životního příběhu autorky. podskalkou68@satan.cz poštovné 85,-Kč

Cena: 250,-
Termín přidání inzerátu19.10.2012 v 16:24
Soubor předpisů FAČR 2011 ()
Soubor předpisů FAČR 2011
posejdon koupí

dobrý den,rád bych koupil tuto knihu v počtu dvou nebo tří kusů,jenže nikde není k sehnání.Pokud někdo může aspon poradit,nebo napsat kde to koupit on-line,prosím kontaktujte mě na e-mailové adrese - pavel.hromka@seznam.cz .Děkuji

Cena: 140
Termín přidání inzerátu13.10.2012 v 13:01
Ekonomie (Robert H. Frank)
Ekonomie
cyronova prodá

Učebnice ekonomie z pera současného šéfa Federálního rezervního systému! Exkluzivní vydání kompletní učebnice ekonomie dvou renomovaných autorů z prestižních amerických univerzit dokáže strhnout i praktické ekonomy a manažery Původní cena 1350kč

Cena: 750
Termín přidání inzerátu12.8.2012 v 16:27
Upíři (Jan Šmíd)
Upíři
Scarab prodá

dobrý stav

Cena: 50 Kč + poštovné
Termín přidání inzerátu13.5.2012 v 23:04
Zlatý košíček (Hanna Januszewska)
Zlatý košíček
Scarab prodá

prodám

Cena: 20 Kč + poštovné
Termín přidání inzerátu13.5.2012 v 23:02
Horrory NO. 1 (Arthur Machen)
Horrory NO. 1
Scarab prodá

výborný stav

Cena: 20 Kč + poštovné
Termín přidání inzerátu13.5.2012 v 22:57
Chudá přadlena (Jarmila Glazarová)
Chudá přadlena
Scarab prodá

kniha je v dobrém stavu, přebal chybí

Cena: 50 Kč + poštovné
Termín přidání inzerátu13.5.2012 v 22:54
Slovenské pohádky (Pavol Dobšinský)
Slovenské pohádky
Scarab prodá

dobrý stav

Cena: 100 Kč + poštovné
Termín přidání inzerátu13.5.2012 v 22:51
Poklad ze San Marco (Percy Francis Westerman)
Poklad ze San Marco
Scarab prodá

výborný stav, jako nová

Cena: 50 Kč + poštovné
Termín přidání inzerátu13.5.2012 v 22:47
Korzár Marten 3 (Janusz Meissner)
Korzár Marten 3
Scarab prodá

všechny 3 díly: Černá vlajka, Červené kříže, Zelená brána výborný stav, jako nové

Cena: 120 Kč za 3 díly + poštovné
Termín přidání inzerátu13.5.2012 v 22:39
Korzár Marten 2 (Janusz Meissner)
Korzár Marten 2
Scarab prodá

všechny 3 díly: Černá vlajka, Červené kříže, Zelená brána výborný stav, jako nové

Cena: 120 Kč za 3 díly + poštovné
Termín přidání inzerátu13.5.2012 v 22:35
Korzár Marten 1 (Janusz Meissner)
Korzár Marten 1
Scarab prodá

všechny 3 díly: Černá vlajka, Červené kříže, Zelená brána výborný stav, jako nové

Cena: 120 Kč za 3 díly + poštovné
Termín přidání inzerátu13.5.2012 v 22:29
Natálie není sama (Zuzana Nováková)
Natálie není sama
Scarab prodá

Velká písmena - vhodné pro začínající čtenáře. výborný stav

Cena: 30 Kč + poštovné
Termín přidání inzerátu13.5.2012 v 22:24
Horký vítr nad Mississippi (Mildred D. Taylor)
Horký vítr nad Mississippi
Scarab prodá

dobrý stav

Cena: 80 Kč + poštovné
Termín přidání inzerátu13.5.2012 v 22:21
Škrtič z Nothing Hillu (Christian Heermann)
Škrtič z Nothing Hillu
Scarab prodá

dobrý stav, ve slovenském jazyce

Cena: 50 Kč + poštovné
Termín přidání inzerátu13.5.2012 v 22:17
Hračky v zimě nespí (Zuzana Nováková)
Hračky v zimě nespí
Scarab prodá

dobrý stav

Cena: 30 Kč + poštovné
Termín přidání inzerátu13.5.2012 v 22:12
Mirka s Jirkou a cihlový kluk (Ilona Borská)
Mirka s Jirkou a cihlový kluk
Scarab prodá

výborný stav, trochu zažloutlý hřbet

Cena: 50 Kč + poštovné
Termín přidání inzerátu13.5.2012 v 22:07
Moravské pohádky ()
Moravské pohádky
Scarab prodá

rok vydání 1963 uvolněná vazba, stav knihy odpovídá stáří (50 let)

Cena: 80 Kč + poštovné
Termín přidání inzerátu13.5.2012 v 22:02
Krutá láska (Jaromíra Kolárová)
Krutá láska
Scarab prodá

kniha v perfektním stavu, přebal poškozený

Cena: 40 Kč + poštovné
Termín přidání inzerátu13.5.2012 v 21:47
Gentlemani z Harvardu (Erich Segal)
Gentlemani z Harvardu
Scarab prodá

perfektní stav, jako nová

Cena: 120 Kč + poštovné
Termín přidání inzerátu13.5.2012 v 21:37
...a je čas zabíjet (John Grisham)
...a je čas zabíjet
Scarab prodá

prodám vydání z r. 1994, nakladatelství Knižní klub, v perfektním stavu

Cena: 120 Kč + poštovné
Termín přidání inzerátu13.5.2012 v 21:29
Mrtvá v knihovně (Agatha Christie)
Mrtvá v knihovně
Vavca78 prodá

Vražda v Orient-Expresu-2002, Smysluplná vražda-2003, Velká čtyřka-2008, Vánoce Hercula Poirota-2008, Karibské tajemství-2009, Mrtvá v knihovně-2009. Knihy zcela nové, jednou čtené. Knižní klub - Euromedia Group - BUX.

Cena: dohodou
Termín přidání inzerátu1.3.2012 v 15:35
Karibské tajemství (Agatha Christie)
Karibské tajemství
Vavca78 prodá

Vražda v Orient-Expresu-2002, Smysluplná vražda-2003, Velká čtyřka-2008, Vánoce Hercula Poirota-2008, Karibské tajemství-2009, Mrtvá v knihovně-2009. Knihy zcela nové, jednou čtené. Knižní klub - Euromedia Group - BUX.

Cena: dohodou
Termín přidání inzerátu1.3.2012 v 15:35
Vánoce Hercula Poirota (Agatha Christie)
Vánoce Hercula Poirota
Vavca78 prodá

Vražda v Orient-Expresu-2002, Smysluplná vražda-2003, Velká čtyřka-2008, Vánoce Hercula Poirota-2008, Karibské tajemství-2009, Mrtvá v knihovně-2009. Knihy zcela nové, jednou čtené. Knižní klub - Euromedia Group - BUX.

Cena: dohodou
Termín přidání inzerátu1.3.2012 v 15:34
Velká čtyřka (Agatha Christie)
Velká čtyřka
Vavca78 prodá

Vražda v Orient-Expresu-2002, Smysluplná vražda-2003, Velká čtyřka-2008, Vánoce Hercula Poirota-2008, Karibské tajemství-2009, Mrtvá v knihovně-2009. Knihy zcela nové, jednou čtené. Knižní klub - Euromedia Group - BUX.

Cena: dohodou
Termín přidání inzerátu1.3.2012 v 15:33
Smysluplná vražda (Agatha Christie)
Smysluplná vražda
Vavca78 prodá

Vražda v Orient-Expresu-2002, Smysluplná vražda-2003, Velká čtyřka-2008, Vánoce Hercula Poirota-2008, Karibské tajemství-2009, Mrtvá v knihovně-2009. Knihy zcela nové, jednou čtené. Knižní klub - Euromedia Group - BUX.

Cena: dohodou
Termín přidání inzerátu1.3.2012 v 15:33
Vražda v Orient-expressu (Agatha Christie)
Vražda v Orient-expressu
Vavca78 prodá

Vražda v Orient-Expresu-2002, Smysluplná vražda-2003, Velká čtyřka-2008, Vánoce Hercula Poirota-2008, Karibské tajemství-2009, Mrtvá v knihovně-2009. Knihy zcela nové, jednou čtené. Knižní klub - Euromedia Group - BUX.

Cena: dohodou
Termín přidání inzerátu1.3.2012 v 15:29
Šifra mistra Leonarda (Dan Brown)
Šifra mistra Leonarda
Domča prodá

Kniha je zcela nová, neponičená, ve výborném stavu. Původní cena 349,- Dodávám zajištěnou proti poškození.

Cena: 199 + poštovné
Termín přidání inzerátu3.12.2011 v 11:13
Bílá magie (Bran O. – Rinkenbach Iris Hodapp)
Bílá magie obrázek ke knize není k dispozici
Domča prodá

Zcela nová, nepoškozená a nezničená. Původní cena 207,- Dodávám zajištěné proti poškození.

Cena: 135 + pošt.
Termín přidání inzerátu24.11.2011 v 13:08
Povídání o pejskovi a kočičce (Josef Čapek)
Povídání o pejskovi a kočičce
myspulina koupí

Koupím knížku od Josefa Čapka Povídání o pejskovi a kočičce, v dobrém stavu

Cena:
Termín přidání inzerátu17.11.2011 v 08:49
Pověsti ze Skotské vysočiny (George W. Macpherson)
Pověsti ze Skotské vysočiny
Domča prodá

Kniha je ve vynikajícím stavu, zcela nová, nezničená a nepoškozená. Původní cena 219Kč. Knihu dodávám zajištěnou proti poškození.

Cena: 119 + poštovné
Termín přidání inzerátu5.11.2011 v 13:17
Na ostřích čepelí (Miroslav Žamboch)
Na ostřích čepelí
Domča prodá

Kniha je ve výborném stavu (jednou čtená), nepoškozená a neponičená. Dodávám zajištěnou proti poškození. Původní cena 279Kč.

Cena: 199 + pošt.
Termín přidání inzerátu5.11.2011 v 13:16
Harry Potter a Fénixův řád (Joanne Rowlingová)
Harry Potter a Fénixův řád
Domča prodá

Kniha je zcela nová, neponičená, výborný stav. Původní cena 499,- Dodávám zajištěné proti poškození. Cena + poštovné

Cena: 259
Termín přidání inzerátu5.11.2011 v 11:12
Rozbouřená temnota (Alexandra Ivyová)
Rozbouřená temnota
Domča prodá

Kniha je zcela nová, nečtená a neponičená. Původní cena 99,- Dodávám zajištěnou proti poškození. Cena + poštovné

Cena: 79
Termín přidání inzerátu29.10.2011 v 17:36
Andělské zrcadlo (David Barnett)
Andělské zrcadlo
Domča prodá

Kniha je zcela nová, nečtená a nezničená. Původní cena knihy 239,- Cena + poštovné.

Cena: 199,-
Termín přidání inzerátu27.10.2011 v 12:51
Tetování krví - Lampáři (D. M. Cornish)
Tetování krví - Lampáři
Terci prodá

Nová, nečtená. Cena v obchodech: 479,-

Cena: 350,- + poštovné
Termín přidání inzerátu15.9.2011 v 18:35
Tetování krví - Začátek cesty (D. M. Cornish)
Tetování krví - Začátek cesty
Terci prodá

Nová, nečtená. Cena v obchodech: 349,-

Cena: 250,- + poštovné
Termín přidání inzerátu15.9.2011 v 18:34
Mágové (Lev Grossmann)
Mágové
Terci prodá

Jednou čtená, nepoškozená, včetně obálky. Nezaujala mne, tak třeba udělá radost někomu jinému :) PC 299,-

Cena: 100 + poštovné
Termín přidání inzerátu24.7.2011 v 19:05
JavaScript profesionálně (Steven Holzner)
JavaScript profesionálně
Jakub prodá

Nepoškozená a téměř nepoužívaná.

Cena: 150
Termín přidání inzerátu22.6.2011 v 16:35
Deník odbarvené blondýny II. (Božena Svárovská)
Deník odbarvené blondýny II. obrázek ke knize není k dispozici
Domča prodá

Výborný stav, neponičená, zcela nová. Pevná vazba s přebalem.

Cena: 180+ pošt.
Termín přidání inzerátu15.6.2011 v 19:02
Deník odbarvené blondýny (Božena Svárovská)
Deník odbarvené blondýny obrázek ke knize není k dispozici
Domča prodá

Velmi dobrý stav, neponičená. Přebal nepatrně v rozích pomačkaný. Pevná vazba s přebalem.

Cena: 150 + pošt.
Termín přidání inzerátu15.6.2011 v 19:01
Den Vosáka (Michael Starling)
Den Vosáka
Domča prodá

Výborný stav, neponičená, nová. Pouze na poslední straně vlevo dole je proužek přelepeného textu. Je to nepatrné, žádný vliv na text či kvalitu knihy to nemá. Pokud by byly potřeba nějaké fotografické ukázky, kontaktujte mě. Cenu možno v případě nutnosti ještě upravit.

Cena: 100 + poštovné
Termín přidání inzerátu9.6.2011 v 14:48
Krátky druhý život Bree Tannerové (Stephenie Meyer)
Krátky druhý život Bree Tannerové obrázek ke knize není k dispozici
Domča prodá

Výborný stav, neponičená, zcela nová. Pevná vazba.

Cena: 200 + poštovné
Termín přidání inzerátu9.6.2011 v 14:47
Gymnázium (Budinský Václav)
Gymnázium
Domča prodá

Výborný stav, neponičená, nová. Pevná vazba s přebalem. Cenu v případě nutnosti možno ještě upravit.

Cena: 150 + poštovné
Termín přidání inzerátu9.6.2011 v 14:42
Roztomilé malé lhářky (Sara Shepardová)
Roztomilé malé lhářky
Lucinka123456 koupí

Chtěla bych koupit tuto knihu "roztomilé malé lhařky" šlo by to??

Cena: 250kč
Termín přidání inzerátu25.4.2011 v 16:47
Bez volby (Barbora Benešová)
Zadní obal
bazze prodá

nové vydání od vydavatele s podpisem autorky, mohu zařídit i věnování

Cena: 200,- Kč + poštovné
Termín přidání inzerátu8.1.2011 v 01:21

Inzerát ke knize mohou vkládat přihlášení uživatelé v detailu vybrané knihy kliknutím na Přidat do bazaru.

TOPlist