76%

Pradorský měsíc

Pradorský měsíc
Pradorský měsíc
Autor:
Originál:Prador Moon
Jazyk (původní knihy):Jazyk vydání angličtina angličtina
Zkuste koupit knihu na KOSMAS.czPřidat komentářPřidat recenziPřidat odkazPřidat obálkuPřidat inzerát na knihu do bazaru

Obsah

První kontakt… ve stylu Řádu!
Řád je exkluzivní klub civilizací, které pronikly do kosmu. Je pedantický a byrokratický a jeho dominium zasahuje od centrální Země až do nekonečných hlubin galaktické prázdnoty. Když se ale Řád poprvé setká s mimozemským životem v podobě velkých a nepřátelských krabovitých masožravců nazývaných Pradoři, není pochyb, v co to nutně musí vyústit… v totální válku.
Řád i planety, které k němu nepatří, se snaží rychle vzchopit a přeměnit v militantní společnost. Kosmické lodi se utkávají v boji, orbitální stanice i celé planety jsou dobývány a drancovány, ale pro Jebela Kronga a Morii Salemovou, dva netypické hrdiny zachyceni v centru válečné vřavy, je tato válka mnohem víc, než jen střetem dvou kultur, víc než souboj techniky s brutální silou… je to pro ně osobní záležitost.
Román z časů, které předcházely událostem kolem agenta Cormaca a těm na planetě Spatterjay.

Pradorský měsíc
Pradorský měsíc
Nakladatel:Polaris
ISBN:978-80-7332-146-8
EAN:9788073321468
Termín:
Pořadí vydání:1.
Jazyk:Jazyk vydání čeština čeština
Ilustrátor:Steve Rawlings
Překladatel:Petr Kotrle
Rozsah (počet stran):184
Formát (výška x šířka):200 x 130 mm
Vazba:brožovaná
Materiál:kniha

Anotace

První kniha série Řád.

První kontakt... ve stylu Řádu!
Řád je exkluzivní klub civilizací, které pronikly do kosmu. Je pedantický a byrokratický a jeho dominium zasahuje od centrální Země až do nekonečných hlubin galaktické prázdnoty. Když se ale Řád poprvé setká s mimozemským životem v podobě velkých a nepřátelských krabovitých masožravců nazývaných Pradoři, není pochyb, v co to nutně musí vyústit... v totální válku.
Řád i planety, které k němu nepatří, se snaží rychle vzchopit a přeměnit v militantní společnost. Kosmické lodi se utkávají v boji, orbitální stanice i celé planety jsou dobývány a drancovány, ale pro Jebela Kronga a Morii Salemovou, dva netypické hrdiny zachyceni v centru válečné vřavy, je tato válka mnohem víc, než jen střetem dvou kultur, víc než souboj techniky s brutální silou... je to pro ně osobní záležitost.
Román z časů, které předcházely událostem kolem agenta Cormaca a těm na planetě Spatterjay.

Žánr a kategorie knihy Pradorský měsíc

Krásná literatura » Sci-fi, fantasy, komiks » Sci-fi

Série Řád

Díl v sérii:1

Štítky