4. ročník literární a výtvarné soutěže Marie Kodovské

Rýmařovský horizont a Středisko volného času vyhlašují Literární a výtvarnou soutěž Marie Kodovské 2011 v kategoriích: poezie, próza, ilustrace

 

 

Na počátku tohoto roku nastal čas pro nový ročník literární a výtvarné soutěže, kterou na paměť naivní malířky a básnířky vyhlašuje čtrnáctideník Rýmařovský horizont společně se SVČ Rýmařov už počtvrté.

Jako v předchozích ročnících – nultém 2004, prvním 2006 a druhém 2008 – mohou amatérští básníci, prozaici a výtvarníci zasílat na e-mailovou adresu redakce . Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na poštovní adresu Rýmařovský horizont, Středisko volného času, Okružní 10, 795 01 Rýmařov, své dosud nepublikované příspěvky – básně, povídky a fejetony, kresby a fotografie, z nichž budeme během roku vybírat ty nejzajímavější k otištění na stránkách našeho periodika. Zasláním příspěvku do soutěže autoři vyjadřují souhlas s jeho případnou gramatickou úpravou a zveřejněním. Nutnou podmínkou je opatření každého příspěvku jménem autora a kontaktem.

V kategorii poezie přijímáme básně a básnické cykly v rozsahu max. 10 stran, v prozaické kategorii texty v rozsahu max. 2 stran, v kategorii ilustrace přijímáme černobílé kresby, koláže a fotografie (barevné pouze s vědomím autorů, že se jejich charakter černobílou reprodukcí změní). Věková ani další omezení se nekladou. Nečitelné rukopisné texty budou ze soutěže vyřazeny.

 

Soutěž bude otevřena do září tohoto roku, během října budou zaslané práce vyhodnoceny. Vítězové všech tří kategorií budou vyhlášeni při literárním večeru na konci tohoto roku. 

 e-mail adresa redakce - rymhor@seznam.cz

Obrázek je pouze ilustrativní, vytvořený KDb.cz


Zdroj:http://www.rymarov.cz/titulni-strana/4-rocnik-literarni-a-vytvarne-souteze-marie-kodovske


  -  Termín přidání novinky28.9.2023 02:35  -  Přidat komentář