Star Trek v knižní podobě - pozvánka na křest knihy

Po úspěšném listopadovém křtu druhé knihy z trilogie Teorie strun se blíží další křest. Na začátku března vyjde přepis posledního filmu Star Trek (2009). Srdečně Vás tedy jménem nakladatelství Laser-books zveme na tuto jedinečnou událost. Připraven je program se zajímavými hosty. Křtěnou knihu bude na místě možné za zvýhodněnou cenu zakoupit.


Termín
Pondělí 12. března 2012 od 18:30


Místo
Restaurace Mandragora, Korunní 16, Praha


Program
 - křest knihy
 - pár slov o Star Trek knihách v ČR
 - účast přislíbili: 
 

  • Albert "Telemachus Rhade" Balatka - vedoucí edice 
  • Jakub Jungmann - překladatel knihy
  • Jakub "Jacob" Schejbal - editor obálky

- volná zábava

 
Běžná koncová cena knihy je Kč 289,-. U příležitosti jejího křtu budete mít možnost zakoupit si ji za zvýhodněnou cenu Kč 235,-, případně ve speciálním balíčku (Star Trek + Star Trek: Nemesis) za zvýhodněnou cenu Kč 375,-.

 

Star Trek

Jeden vyrůstal na kukuřičných polích v Iowě, pral se za svou nezávislost, chtěl uniknout životu, který mu chystal jenom lhostejnost, marnost a zapomnění.

 

Druhý vyrůstal mezi rozeklanými skalami drsné vulkanské pouště, pral se, aby ho přijali, chtěl sladit logiku, kterou ho učili, s emocemi, které cítil.

 

V dalekých končinách Galaxie, v místě a čase, které nikdy neměly existovat, se objevuje nástroj zkázy. Jeho pološílený kapitán přeje smrt všem rozumným bytostem, touží zničit každý civilizovaný svět, aby tak pomstil zničení svého světa.

 

Dvě zcela odlišné a nepoddajné osobnosti jménem Kirk a Spock musejí najít způsob, jak vést jedinou posádku jediné lodi, která je může zastavit.

 

Předobjednávky zde.


Zdroj:http://www.laser-books.cz/startrek2009.html


  -  Termín přidání novinky23.9.2023 19:43  -  Přidat komentář