16.6.2010 SKIP - 7. valná hromada

 

Vážené kolegyně, vážení kolegové!

 

 

Srdečně Vás zveme na 7. valnou hromadu SKIP s odborným programem. Valná hromada se uskuteční 16. června 2010 v Městské knihovně v Praze u příležitosti 20. výročí znovuzaložení SKIP v roce 1990. Valná hromada SKIP bude spojena s odborným programem, který byl připraven ve spolupráci s Městskou knihovnou v Praze, Národní knihovnou ČR a Národní technickou knihovnou. Ve dnech 14-15.6. se uskuteční odborná konference v Městské knihovně v Praze - Digitalizace aneb Konec oslích uší a 15.6. v Národní technické knihovně konference Knihovny a rock´n´roll / Knihovny - média - komunikace. Na obě akce jste srdečně zváni.

 

 

Všichni se na valnou hromadu SKIP sejdeme ve velkém sále Městské knihovny v Praze - viz mapy.cz

 

 

Našimi partnery budou firma SKANSKA, Národní knihovna ČR, Městská knihovna v Praze, Národní technická knihovna a Ministerstvo kultury ČR. Uvedené knihovny budete moci v průběhu konference navštívit. Seznámíte se rovněž se zástupci zahraničních knihovnických spolků, které SKIP při této příležitosti do Prahy zve.

 

Veškeré informace o konferenci včetně registračních formulářů naleznete na stránce SKIP. Nemůžete-li se z jakýchkoliv důvodů přihlásit elektronicky, zašlete písemnou přihlášku (s uvedením všech potřebných údajů) na adresu:

 

Sekretariát SKIP ČR
Klementinum 190
110 01 Praha 1

 


Zdroj:http://skip.nkp.cz/valHro10/index.htm


  -  Termín přidání novinky28.11.2023 13:45  -  Přidat komentář