Uživatel martinkaaap

martinkaaap
Knihotéka
Knihotéka
Martina Přikrylová
Bydlište: Jihomoravský kraj
Bodů:5361.5
Status:OfflinePoslední aktivita:7.4.2012 v 01:22:38
Molière: Pan z PrasečkovaTermín přidání komentáře26.3.2011 v 11:06
- komedie-balet v próze o třech jednáních s hudbou Jeana-Baptisty Lullyho napsaná pro královské slavnosti v Chambord, ve které autor vytvořil živý typ přihlouplého pošlechtěného měšťána (zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/Molière)
Ladislav Tunys: Oldřich NovýTermín přidání komentáře23.3.2011 v 20:12
Oldřicha Nového miluji a číst tuhle knihu pro mě bylo jako procházka rájem. Neměl zrovna lehký život, ale díky Ůadislavu Tunysovi jsme mu byli tak blízko, jak jen to v téhle době jde. Perfecto!
Valja Stýblová: Až bude padat hvězdaTermín přidání komentáře23.3.2011 v 17:53
Musím se přiznat, že tato kniha mě zaujala hned na první pohled. Čirou náhodou jsem ji objevila ve skříni a první, na co jsem pomyslela bylo to, kdo mohl pomalovat knihu - a on to byl originální obal. Měla jsem ji přečtenou za pár a nemám co bych vytkla. Paní Stýblové se opravdu povedla. Až jednou budu mít děti, tak nebudu váhat a příběh o Vítě bude jedním z těch, který bude přidán do jejich knihovničky :o)
Shelly Laurenstonová: To zvíře v němTermín přidání komentáře23.3.2011 v 17:36
Pro mě ještě větší zklamání než první kniha. Někoho to může bavit, to je věc vkusu, ale u mě totální propadák :-/
Shelly Laurenstonová: Lví hřívaTermín přidání komentáře23.3.2011 v 17:19
Bohužel musím říct, že tato kniha mě velmi zklamala. Přijde mi, jakoby se s vydáním Stmívání rotrhnul pytel s podobnými náměty, což je na jednu stranu fajn, protože to teď letí, ale na druhou stranu, pokud se podíváme na kvalitu díla, tak už to tak veselé není. Jednak se mi nelíbil slovník postav a jednak tam bylo na můj vkus až moc erotiky. Čím jsem ale byla šokována je autorčina (ne)schopnost se vyjadřovat. Pro mě naprosté zklamání.