Uživatel Crimidetectiv

Crimidetectiv
Knihotéka
Knihotéka
Jana Trestrová
Bodů:12
Status:OfflinePoslední aktivita:25.6.2020 v 15:46:27
Darcy Coates: Duch domu Ashburnů (02.2019 - Fobos)Termín přidání komentáře21.6.2020 v 16:13
Knížka už od začátku vypadala zajímavě. Byla jsem hned začtená do té knihy. Poté kniha pomalu začínala dostávat spád a byla strašidelná. Já se teda moc nebála, abych řekla pravdu. Ať jsem to četla ve dne či v noci, strach jsem neměla. Ale tuhla mi krev v žilách, jak jsem byla napnutá co všechno se tam stane. Tuto knihu jsem dostala ke svým narozeninám, které jsem měla a moc jsem si ji přála. Četla jsem dost dobré recenze na tuto knihu a tak jsem nemohla odolat. Nejspíš jsem od toho čekala víc, ale i když malé zklamání bylo, tak někdy se k této knize určitě ráda vrátím. Při čtení jedné strašidelné pasáže mi v pokojíku skoro o půlnoci spadla rulička na stole, kde jsem měla pastelky. Tak to jsem se lekla. Ale že bych vyváděla to ne. Znám lidi, kteří by křičeli a vzbudili by celý barák. Já mezi ně nepatřím. Kdybych už takhle musela řvát, tak by to muselo být hodně strašidelné. Což pro mě nebylo. Ale určitě knihu doporučuji a ráda se k ní vrátím. Přesto dávám jenom o jednu hvězdičku méně. :)
Shari Lapena: Jeden z nás (29.05.2020 - Kalibr)Termín přidání komentáře30.5.2020 v 14:34
Tak, jedno slovo WOW. Dějově napínavé už od začátku do konce. Mohu říci, že toto se mi líbilo o hodně víc než Nevítaný host. Sice jen dvě vraždy, ale víc napínavé. Kapitola co kapitola, víc a víc zvratů. Od začátku jsem měla podezřelého, kdo by mohl být vrah. Nakonec až na konci než jsem si to přečetla, jak to bylo doopravdy, mi to taky došlo. Ale jen chvíli před tím, než jsem to zjistila. A ten konec? Zajímalo by mě jak to bude pokračovat. Ale asi příští příběh bude o ničem jiném. Uvidíme no. :) Postav bylo v podstatě požehnaně. Manžel zavražděné Amandy Robert mi byl nesympatický od začátku, ale co jsem víc četla přála jsem si, aby byl potrestaný. Olivia i Raleigh se mi líbili už od začátku. Měli své chyby, ale prostě ze všech těch postav byli pro mě dost oblíbení. A kdo mi lezl na nervy, ale nakonec mi ji bylo líto, že byla zavražděna byla Carmine. Postav bylo opravdu hafo, ale abych nevyzradila něco z děje což nechci, tak je zmiňovat nebudu. Tuto knihu opravdu doporučuju a mohu říci, že tato spisovatelka bude patřit do mé skupiny oblíbených spisovatelů. Určitě si od ní zase něco přečtu. Nemohu hodnotit než všemi pěti hvězdičkami. :)
Colleen Hoover: To nejlepší v nás (2019 - Ikar)Termín přidání komentáře8.4.2020 v 15:50
Toto je moje první kniha nejen od této autorky, ale i ze žánru Ze života - Romantika. A mohu říci, že jsem byla nadšena. Když jsem četla, že si mnoho čtenářek u posledních pár stran pobrečelo, tak jak jsem to četla a blížila jsem se ke konci, říkala jsem si, že nejsem tak citlivá, jak jsem si myslela, ale u kapitoly, kde se četli dopisy, které si pro sebe psali, mě tak dojaly, že i mě ukápla slzička. Quinn jsem v lásce moc neměla. V té minulosti, kdy Grahama poznala, tak mi byla sympatická a měla jsem jí ráda. Ale tím, že začínala mít problémy, které neřešila s nikým jen se utápěla, což na jednu stranu chápu, protože jsem taky žena, ale zase bych kvůli tomu o svých citech s někým mluvila. Ať už s manželem, či rodinou či kamarádkou. Nevím s kým, ale aspoň s někým. Ne to takhle dusit v sobě. Jsem ráda, že si to Quinn uvědomila a změnila se a byla zase ta, která byla na začátku. A Graham? Můj vysněný princ na bílém koni. A myslím, že nejen můj. Dávám plný počet hvězdiček.
James Carol: Oběť (15.03.2017 - BB art)Termín přidání komentáře11.3.2020 v 16:02
Tak, toto je další veliký úspěch, který mě bavil od začátku do konce. Winter opravdu nezklamal. Jako vždy. Ten mě nikdy nezklamal. Mendozovou jsem si oblíbila už na začátku. Takový typ žen se mi prostě líbí. Amelie mě na začátku překvapila, pak mi ji bylo i líto, ale jak jsem se blížila na konec knihy, byla mi nesympatická čím dál tím víc. Na jednu stranu vím, že to, co z ní bylo mohlo její smutné a tragické dětství, ale přesto na konci jsem ji chtěla sama chytit a dostat tam, kam patří. Spíš bych ji viděla ve vězení, ale lidé s psychickými poruchami za to mohou i nemohou. Takže je to takové rozpolcené. Ale příběh se líbil, nezklamal a mohu tajně doufat, že budou další knihy s Winterem.
James Carol: Dobře se dívej (16.03.2016 - BB ART)Termín přidání komentáře5.3.2020 v 20:34
Ani tento díl mě nezklamal, jako ten předchozí. Užívala jsem si to, bavila se, pátrala i byla překvapena. Ohledně jména policisty, který pracoval s Winterem jsem tušila, jak to bude. A trefila jsem se. Ale kdo je tím vrahem, to jsem tápala do poslední chvíle a zjistila to, až když to jméno Winter vyslovil. Winter dokáže dost člověku zamotat hlavu. Ale takového to knihy a příběhy mě baví. A dokonce mohu říci, že si u toho vždy vybavím seriál Myšlenky zločince, což se mi líbí ještě víc. Takže za mě rozhodně plný počet bodů+určitě se vrhnu na jeho další knihu.
James Carol: Polámané panenky (23.09.2015 - BB ART)Termín přidání komentáře8.2.2020 v 19:14
Moje první knihy od tohoto autora. Dost mi to připomíná seriál Myšlenky zločince. Což mi nevadí, protože tento seriál miluju a tato kniha byla už od začátku do konce dost zajímavá, čtivá, napínavá. Hltala jsem každé písmenko. Wintera jsem si hned oblíbila a bude patřit mezi mé oblíbené literární postavy. Takový to žánr knih, seriálů i filmů miluju, takže si není na co stěžovat. Snažila jsem se s Winterem dopátrat jak tomu je. A mohu říci, že jsem si jednu chvíli stála za tím, že únosce+"vrah" je jeden člověk, ale Winter mě vyvedl z omylu. Dokázal mi, že on má pravdu a za tou si stojí. Klobouk dolů a určitě si přečtu další knihy s Winterem. :) Plný počet bodů.