75%

Král Murgů

Král Murgů
Král Murgů
Autor:
Originál:King of the Murgos
Jazyk (původní knihy):Jazyk vydání angličtina angličtina
Zkuste koupit knihu na KOSMAS.czPřidat komentářPřidat recenziPřidat odkazPřidat obálkuPřidat inzerát na knihu do bazaru

Vydání knihy :

Král Murgů
Král Murgů
Nakladatel:And Classic
ISBN:80-85782-45-6
Termín:
Pořadí vydání:1.
Místo:Praha
Jazyk:Jazyk vydání čeština čeština
Ilustrátor:Jan Patrik Krásný
Překladatel:Martin Janda
Rozsah (počet stran):296
Formát (výška x šířka):175 x 105 mm
Vazba:brožovaná
Materiál:kniha
Náklad (počet výtisků):1

Anotace

Velkolepá sága plná lidí, králů, čarodějů a bohů, stržených do neúprosného boje mezi dvěma prastarými Proroctvími, jenž je vyvrcholením sedm tisíc let trvající války mezi Dobrem a Zlem.

Maličký syn Gariona a Se'Nedry byl hanebně unesen. Začíná se cesta za jeho záchranou. Účastní se jí Belgarat Čaroděj, jeho dcera Polgara Čarodějka, a - jinak - malý Drasnijec Silk.
Vedeni Orbem boha Aldura, procházejí zapáchajícími bažinami Nyissy a zeměmi Murgů. Nakonec musí čelit strašlivému nebezpečí - jež hrozí jim i celému lidskému rodu. Neboť Temné proroctví nezmizelo ze světa, když Garion zahubil zlého boha Toraka. Na místo toho se uchýlilo k Zandramas, jež je nyní Dítětem temnoty. Světlo a Tma stále zápasí o vládu nad světem, a Zandramas unesla Garionovo dítě proto, aby jej použila při jakémsi rituálu před temným kamenem - Sardionem, a tak zajistila Temnotě vítězství.
Pokud se Garion a jeho přátelé nedostanou na určené - třebaže neexistující - místo ve chvíli, kdy tam dorazí Zandramas, budou ztraceni - navždy.

Štítky