76%

Pojď se mnou, Radko!

Pojď se mnou, Radko!
Pojď se mnou, Radko!
Knihu četloVlastníKnihu má v oblíbených
ČetloVlastníV oblíbených
221
Autor:
Jazyk (původní knihy):Jazyk vydání čeština čeština
Zkuste koupit knihu na KOSMAS.czPřidat komentářPřidat recenziPřidat odkazPřidat obálkuPřidat inzerát na knihu do bazaru

Obsah

Osmnáctiletá Radka Stachová, krásná a sebevědomá dívka, si záhy uvědomuje, že krása, kterou ji příroda obdařila, není vše a že vzhled modelky sice život usnadňuje, nicméně nezaručuje štěstí ani úspěchy v lásce.
Radčiny hodnoty se mění; chápe, že jsou důležitější věci na světě, touží nalézt pevné místo v životě a potkat opravdovou lásku, když první vztah nedopadl a druhý vyloženě ztroskotal! S tímto poznáním překonává nejrůznější úskalí – hrozí se rozkolu mezi rodiči, plno nástrah jí přináší škola, připravuje se na maturitu, skládá přijímací zkoušky na vysoké školy, chodí do autoškoly...
Setkání s vysokoškolákem Matějem přináší nové naděje: Matěj je kluk hezký jako obrázek, chytrý, hodný a pozorný... Ale stačí to? Může se o něj opřít, může jí být oporou? Při společné dovolené, kterou Radka tráví za odměnu po maturitě spolu s partou přátel v přímořském letovisku v Itálii, Radka konečně nachází odpovědi na své otázky, ví, co od života chce i co pro to musí sama udělat, kudy jít – a hlavně - s kým se na takovou cestu vydat.

Vydání

Série O Radce

Díl v sérii:3

Další díly v sérii O Radce

Název knihyDíl v sérii