54%

Intenzita

Intenzita
Intenzita
Autor:
Originál:Intensity
Jazyk (původní knihy):Jazyk vydání angličtina angličtina
Zkuste koupit knihu na KOSMAS.czPřidat komentářPřidat recenziPřidat odkazPřidat obálkuPřidat inzerát na knihu do bazaru
Intenzita
Intenzita
Nakladatel:BB art
ISBN:978-80-7381-466-3
EAN:9788073814663
Termín:
Pořadí vydání:1.
Jazyk:Jazyk vydání čeština čeština
Ilustrátor:Robin Brichta
Překladatel:Ondřej Duha
Editoři:Růžena Steklačová, Mirka Jarotková
Rozsah (počet stran):326
Formát (výška x šířka):210 x 150 mm
Vazba:pevné desky, papírový potah, přebal
Materiál:kniha

Anotace

Šestadvacetiletá Chyna Shepherdová se po půlnoci dívá z okna zalitého měsícem, protože první noc v domě rodičů své nejlepší přítelkyně v údolí Napa nemůže usnout. Její neklid se ukáže jako oprávněný. Do domu vnikl psychopat Edgler Foreman Vess s úmyslem pozabíjet všechny uvnitř. Vess, který se prohlašuje za „vraždícího dobrodruha", je na světě jen proto, aby ukájel všechny své choutky, aby se nořil do prožitků, žil beze strachu, výčitek svědomí nebo jakýchkoliv omezení, aby žil intenzivně.
Chyna ví, jak přežít, je zocelená celoživotním bojem o bezpečí a sebeúctu. Teď ji čeká nejobtížnější zkouška jejího dosavadního života. Nejprve je jejím jediným cílem zůstat naživu - dokud se náhodou nedozví o Vessově příští zamýšlené oběti, kterou může zachránit jen ona. Hnána nově objevenou touhou po smyslu přesahujícím pouhou snahu přežít musí Chyna sebrat všechny vnitřní síly, aby zachránila onu mladou dívku vězněnou Vessem ve sklepě jeho domu na samotě... zatímco strašlivá hrozba Edglera Foremana Vesse nabývá každým okamžikem na intenzitě.

Intenzita je psychologický thriller, který čtenáře pevně sevře a nepustí od napjatého počátku až po výbušné rozuzlení, přes všechny zvraty, šoky a odhalení. Když konečně stisk povolí, propustí čtenáře jednou provždy proměněného. Tohle je typický, nezaměnitelný Koontzův román.

Žánr a kategorie knihy Intenzita

Krásná literatura » Próza » Detektivky, napětí