60%

10 jednoduchých kroků - jak se zbavit stresu jednou provždy

10 jednoduchých kroků - jak se zbavit stresu jednou provždy
10 jednoduchých kroků - jak se zbavit stresu jednou provždy
Autor:
Originál:10 simple ways to beat stress forever
Jazyk (původní knihy):Jazyk vydání angličtina angličtina
Zkuste koupit knihu na KOSMAS.czPřidat komentářPřidat recenziPřidat odkazPřidat obálkuPřidat inzerát na knihu do bazaru

Obsah

Suzannah Olivier, autorka knih o zdraví a kvalifikovaná specialistka na výživu, nabízí v knize 10 jednoduchých kroků jak se zbavit stresu jednou provždy řešení, které vás může vyvést ven z bažiny stresu a dostat vás zpět do kondice. Kniha, kterou vám předkládá, je plná praktických technik pro efektivní využití času, pro vytváření šťastnějších vztahů, útěk od apatie a pro rozvoj vlastní kreativity.
Co je však možná ještě důležitější, publikace obsahuje rady Suzanny Olivier, jak „nakrmit“ vaši duši a tělo, aby bylo schopné bojovat s psychickou deprivací, která je častým symptomem adrenalinového životního stylu. Vše je rozděleno do 10 jednoduchých kroků. Začněte nyní, počítejte do deseti a zbavte se stresu jednou provždy!

10 jednoduchých kroků - jak se zbavit stresu jednou provždy
10 jednoduchých kroků - jak se zbavit stresu jednou provždy
Nakladatel:Anag
ISBN:978-80-7263-558-0
EAN:9788072635580
Termín:
Pořadí vydání:1.
Místo:Olomouc
Jazyk:Jazyk vydání čeština čeština
Překladatel:Bronislava Grygová
Rozsah (počet stran):216
Formát (výška x šířka):240 x 130 mm
Vazba:brožovaná
Materiál:kniha

Anotace

Stačí napočítat do desíti! Pokud máte pocit, že byste potřebovali zázrak, abyste všechno stihli, pak právě vás může kniha „10 jednoduchých kroků, jak se zbavit stresu jednou provždy“ vyvést ven z bažiny stresu a dostat vás zpět do kondice. Když se stanete oběťmi sebe samých, ostatních či očekávání a život vám utíká, pak raději, než byste se tomu poddali, utíkáte před životem vy. Měli byste si však najít čas k ocenění a podpoře důležitých věcí: života doma, přátel, rodiny a čeho především – sebe samých. Suzannah Olivier, autorka knih o zdraví a kvalifikovaná specialistka na výživu, nabízí řešení. Kniha, kterou vám předkládá, je plná praktických technik pro efektivní využití času, pro vytváření šťastnějších vztahů, utíkání od apatie a pro rozvoj vlastní kreativity.

Žánr a kategorie knihy 10 jednoduchých kroků - jak se zbavit stresu jednou provždy

Naučná » Psychologie
Naučná » Společenské vědy