84%

Justin Time - Londýnská mise

Justin Time - Londýnská mise
Justin Time - Londýnská mise
Knihu četlo
Četlo
1
Originál:Mission London
Jazyk (původní knihy):Jazyk vydání němčina němčina
Zkuste koupit knihu na KOSMAS.czPřidat komentářPřidat recenziPřidat odkazPřidat obálkuPřidat inzerát na knihu do bazaru
Justin Time - Londýnská mise
Justin Time - Londýnská mise
Nakladatel:Jan Vašut
ISBN:978-80-7236-615-6
EAN:9788072366156
Termín:
Pořadí vydání:1.
Jazyk:Jazyk vydání čeština čeština
Rozsah (počet stran):248
Formát (výška x šířka):215 x 140 mm
Vazba:vázaná
Materiál:kniha

Anotace

Pátá kniha série Justin Time.

Justin Time je třináctiletý kluk se zrzavými vlasy, který přišel o rodiče a musí žít v internátní škole. Nic nového. Jenže on žije v 24. století a jeho rodiče se ztratili při experimentu s cestováním časem. Deset let po jejich zmizení už Justinův strýc otevře první cestovní kancelář pro cesty časem a Justin se může vydat na záchrannou výpravu. Najde na ní kamarádku Fanny, s níž se dostanou do nejrůznějších dob, potkají velice zajímavé lidi a prožijí spoustu dobrodružství.

Nejlepší je vždycky začít na začátku... A to je v Justinově případě rok 2377. Právě tehdy se totiž Avery a Annie, jeho rodiče, vydali na svou první cestu časem, z níž se už ale nikdy nevrátili. Co se ale tehdy stalo doopravdy? Justin se užuž blíží odpovědím na všechny své otázky, poslední dílky skládačky ale ještě na svá místa nezapadly!
Dá Justinovi odpověď Londýn onoho roku, kdy jeho rodiče zmizeli? Na této výpravě směřující jen pár roků dozadu bude mít Justin příležitost setkat se konečně se svými rodiči a málem dokonce i sám se sebou! Pochopí ale, k čemu tehdy došlo? A hlavně: Podaří se tomu zabránit?
Ne každý je tím, kým se zdá, a čas je nutno napravit, aby do sebe všechna kolečka zapadla... Co se stane s Portitií, Justinovou hlavní protivnicí? A kde se celou dobu skrývali jeho rodič?

Žánr a kategorie knihy Justin Time - Londýnská mise

Krásná literatura » Sci-fi, fantasy, komiks » Sci-fi
Pro děti a mláděž

Série Justin Time

Díl v sérii:5