63%

Bezmoc

Bezmoc
Bezmoc
Autor:
Originál:Relentless
Jazyk (původní knihy):Jazyk vydání angličtina angličtina
Zkuste koupit knihu na KOSMAS.czPřidat komentářPřidat recenziPřidat odkazPřidat obálkuPřidat inzerát na knihu do bazaru
Bezmoc
Bezmoc
Nakladatel:BB art
ISBN:978-80-7381-691-9
EAN:9788073816919
Termín:
Pořadí vydání:1.
Jazyk:Jazyk vydání čeština čeština
Překladatel:Radim Klekner
Editoři:Zuzana Pokorná, Mirka Pelnářová
Rozsah (počet stran):336
Formát (výška x šířka):210 x 150 mm
Vazba:pevné desky, papírový potah, přebal
Materiál:kniha

Anotace

Autor bestsellerů Cullen „Cubby" Greenwich je šťastný muž a je si toho dobře vědom. Vede spokojený život se ženou Penny, autorkou a ilustrátorkou dětských knih, kterou nade vše miluje. Mají spolu šestiletého chlapce Mila stiženého notnou dávkou geniality, kterému přezdívají „Bubáček", a jejich domácnost doplňuje ještě psí kříženec Lassie.
Cubby ví, že nesmí dopustit, aby si svůj šťastný domov nechal zničit jednou negativní recenzí, i když jejím autorem je obávaný a trochu obskurní kritik Sherman Waxx. Přesto to však udělá a navštíví restauraci, kam Waxx pravidelně chodí. Chce spatřit toho, jehož nelítostný odsudek může rozhodnout o jeho bytí a nebytí.
Cubby je zděšen, když zjistí, co se skrývá za maskou sveřepého literárního kritika. Nepočítá ani s hrůzami, jež následují po vcelku nevinném setkání. Waxx rád kritizuje, sám ale kritiku nepřijímá. A dokáže zle naložit s těmi, kdo mu zkříží cestu. Následuje zoufalý, nelítostný souboj s psychopatem - nejen s ním - který usiluje o víc než jen o to, aby Cobbymu zničil život, a spisovatel poprvé v životě zažívá absolutní pocit bezmoci.
Dean Koontz nám předkládá strhující thriller, ve kterém zkoumá mimořádně ostrou hranici mezi tím nejlepším a tím nejhorším, co nalezneme v každém člověku, stejně jako anarchii prosvítající pod povrchem společnosti. Hrdina jeho nové knihy, příjemný, úspěšný otec rodiny, je zatažen do souboje s nepřítelem, plným neuvěřitelné zloby a nevraživosti.

Žánr a kategorie knihy Bezmoc

Krásná literatura » Próza » Detektivky, napětí