71%

Korzár

Korzár
Korzár
Autoři:, Jack Du Brul
Originál:Corsair
Jazyk (původní knihy):Jazyk vydání angličtina angličtina
Zkuste koupit knihu na KOSMAS.czPřidat komentářPřidat recenziPřidat odkazPřidat obálkuPřidat inzerát na knihu do bazaru
Korzár
Korzár
Nakladatel:BB art
ISBN:978-80-7381-708-4
EAN:9788073817084
Termín:
Pořadí vydání:1.
Jazyk:Jazyk vydání čeština čeština
Překladatel:Ondřej Duha
Editoři:Zuzana Pokorná, Ludmila Böhmová
Rozsah (počet stran):320
Formát (výška x šířka):235 x 160 mm
Vazba:vázaná
Materiál:kniha

Anotace

Šestá kniha série Akta Oregon.

Už v pěti románech přivedl Clive Cussler své čtenáře na palubu Oregonu, na první pohled zchátralého plavidla plného supermoderního vybavení, jemuž velí odvážný jednonohý kapitán Juan Cabrillo. A teď Oregon a jeho posádka čelí dosud největší výzvě.
Korzáři jsou piráti a jako takoví se vyskytují v mnoha podobách. Například jako piráti, kteří na konci osmnáctého století a na začátku devatenáctého dobyli Berberské pobřeží, současní piráti, kteří zamořují vody Afriky a Asie, a piráti... kteří jsou ve skutečnosti něčím jiným.
Když se cestou na summit v Libyi zřítí letadlo ministryně zahraničních věcí Spojených států, CIA, která Libyjcům nedůvěřuje, najme Cabrilla, aby pohřešovanou ministryni našel. Posádka lokalizuje letadlo, ale ministryně je pryč. Ukáže se, že nový libyjský ministr zahraničních věcí má s konferencí jiné plány, takové, jejichž realizaci Cabrillo nemůže dopustit. Ale jak to všechno souvisí s dvě stě let starou námořní bitvou a století starými islámskými svitky, které jsou Libyjci podle všeho odhodlaní získat? Snaha najít odpovědi na tyto otázky zavede Cabrilla do minulosti a pak i do další nebezpečné bitvy na moři, tentokrát proti islámským teroristům, na jejímž výsledku závisí budoucnost národů.

Série Akta Oregon

Díl v sérii:6

Další díly v sérii Akta Oregon

Název knihyDíl v sérii

Zobrazit všechny knihy ze série Akta Oregon