76%

Atlantida

Atlantida
Atlantida
Autor:
Podtitul:Před deseti tisíci lety... Válka začala
Originál:Atlantis
Jazyk (původní knihy):Jazyk vydání angličtina angličtina
Zkuste koupit knihu na KOSMAS.czPřidat komentářPřidat recenziPřidat odkazPřidat obálkuPřidat inzerát na knihu do bazaru
Atlantida
Atlantida
Nakladatel:BB art
ISBN:80-7341-655-7
EAN:9788073416553
Termín:
Pořadí vydání:1.
Jazyk:Jazyk vydání čeština čeština
Překladatel:Zdík Dušek
Rozsah (počet stran):280
Formát (výška x šířka):210 x 150 mm
Vazba:vázaná
Materiál:kniha

Anotace

Tři místa na povrchu Země odolávají všem pokusům o vysvětlení: Bermudský trojúhelník, Ďáblovo moře u Japonska a malá oblast v Kambodži.
Uvnitř těchto oblastí mizí letadla, ztrácejí se lodě a v Kambodži zanikla dokonce celá civilizace. Nyní byla odhalena ničivá síla zodpovědná za tyto záhady. Přepadli nás už v minulosti. Před deseti tisíci lety. Tehdy zničili Atlantidu. A teď jsou tu opět...
Kambodža, 1968. Voják Eric Dane vede průzkumný oddíl na výpravu nařízenou CIA do nepřátelského území. Jejich tajná mise je však narušena objevem prehistorických zřícenin – podle všeho se jednalo o dávno opuštěné město Angkor Kol Ker – a podivné mlhy, která pohlcuje všechno, co jí stojí v cestě. Mise skončila tragédií. Přežil pouze Dane. O tři desetiletí později se nevysvětlitelná mlha objevuje znovu: nejen v Kambodži, ale i v Bermudském trojúhelníku a Ďáblově moři. Jedná se o hrozbu, která zaměstná nejmocnější vojenské síly na světě. O moc, která předstihuje naši vědu a technologii. O nelítostného nepřítele, který dovede Erica Danea – a celou planetu – k poslední, zoufalé bitvě o přežití.
Rok 800 n.l.
Khmerská říše trpí strašným suchem, které vystaví tuto kdysi velkou civilizaci záhadné a ničivé síle. Když z vodního příkopu kolem nádherného města zmizí poslední kapky vody, může do města vstoupit Stín... a celé je zničit.
Bermudský trojúhelník, 1945
Radarové signály letky 19 na zkušebním letu náhle zmizí. Okamžitě vyrazí dvě pátrací letadla. Vrátí se však jen jedno z nich.
Kambodža, 1968
Přísně tajná mise CIA skončí po objevu starých zřícenin – a po náhlém objevu podivné mlhy – smrtí většiny členů. Toho osudového dne přižil jen jeden člověk z celého oddílu.
Současnost
V mlze nad Kambodžou zmizelo letadlo. Není možné s ním navázat spojení a dokonce ani satelity nedokážou určit jeho přesnou polohu. Jedinou nadějí na jejich záchranu je onen jediný muž, který z této oblasti unikl před třiceti lety.

Série Atlantida

Díl v sérii:1

Další díly v sérii Atlantida

Název knihyDíl v sérii

Zobrazit všechny knihy ze série Atlantida