66%

První setkání

První setkání
První setkání
Autor:
Originál:First Meetings
Jazyk (původní knihy):Jazyk vydání angličtina angličtina
Zkuste koupit knihu na KOSMAS.czPřidat komentářPřidat recenziPřidat odkazPřidat obálkuPřidat inzerát na knihu do bazaru
První setkání
První setkání
Nakladatel:LASER books
ISBN:80-7193-182-9
EAN:9788071931829
Termín:
Pořadí vydání:1
Jazyk:Jazyk vydání čeština čeština
Překladatel:Petr Kotrle
Rozsah (počet stran):168
Formát (výška x šířka):210 x 150 mm
Vazba:vázaná
Materiál:kniha

Anotace

Enderův cyklus patří k nejpopulárnějším ságám žánru SF. Jednotlivé tituly získaly ceny Hugo a Nebula a vycházejí v mnoha jazycích. Sledujeme v nich příběh chlapce Endera Wiggina od jeho vítězství nad cizí rasou, která hodlala zničit Zemi, až po jeho putování po kolonizovaných světech hluboko ve vesmíru.
Ale fanoušky na celém světě zajímalo, co se dělo okolo. A tak jako první spatřila světlo světa povídka Investiční poradce, která nám přibližuje první setkání Endera a jeho virtuální přítelkyně Jane.
A když v roce 2002 chtělo jedno malonákladové nakladatelství v USA vydat tuto povídku s původní povídkou Enderova hra, uvolil se Orson Scott Card napsat další povídku z Enderova světa, která se jmenovala Polský chlapec. Po obrovském úspěchu této sbírky, která byla okamžitě vyprodána, se rozhodlo velké standardní nakladatelství, že to také zkusí, ale protože rozsah díla byl malý, připsal O. S. Card ještě jednu povídku - Obtížný student.
Pro českého čtenáře jsme knihu doplnili o podrobnou autorovu bibliografii, kterou sestavil Martin Šust. Věříme, že i Vy se s chutí pustíte do čtení dalších příhod Endera Wiggina a jeho rodiny... příhod, které pomáhají dotvářet komplexnost díla, jakým bezesporu celý Enderův cyklus je.

Žánr a kategorie knihy První setkání

Krásná literatura » Sci-fi, fantasy, komiks » Sci-fi

Série Ender

Další díly v sérii Ender

Název knihyDíl v sérii

Zobrazit všechny knihy ze série Ender

Štítky