86%

Noc dvojího úplňku

Noc dvojího úplňku
Noc dvojího úplňku
Autor:
Originál:Double Full Moon Night
Jazyk (původní knihy):Jazyk vydání angličtina angličtina
Zkuste koupit knihu na KOSMAS.czPřidat komentářPřidat recenziPřidat odkazPřidat obálkuPřidat inzerát na knihu do bazaru
Noc dvojího úplňku
Noc dvojího úplňku
Nakladatel:Baronet
ISBN:80-7214-361-1
Termín:
Pořadí vydání:1.
Jazyk:Jazyk vydání čeština čeština
Překladatel:David Petrů
Rozsah (počet stran):408
Formát (výška x šířka):200 x 125 mm
Vazba:vázaná
Materiál:kniha

Anotace

V knize Noc dvojího úplňku rozvíjí Lee příběh Johanna, Beatrice a marťanských kolonistů, kteří byli vybráni, aby podstoupili nejnapínavější a nejtajemnější dobrodružství v lidské historii.
Pro inženýra Johanna Eberhardta se život omezil na maličký, ale krásný ostrov uvnitř obrovské koule, která je mu zároveň rájem i vězením. Do vnitřku oné koule Johann vstoupil před osmi lety. Doprovázela ho kněžka michaelitského řádu Beatrice, která hledá skutečnou podstatu mystických návštěvníků, jež někteří považují za mimozemšťany a jiní si myslí, že pocházejí od Boha. Jakmile vstoupili do koule, byli kolonisté rozděleni a Johann od té doby žil ve virtuální izolaci, aby mohl vychovávat Beatricinu dceru, která zůstala opuštěná poté, co jí tragicky zemřela matka. Jednou byl ostrovní ráj, o který se Johann dělí s dcerou Marií, napaden agresivní tajemnou životní formou. S vědomím, že riskuje všechno, vydal se Johann na nebezpečnou cestu přes vodu, aby hledal bezpečí a své kolegy kolonisty.
Je to odysea, která je plná smrtelného nebezpečí: od podivných stvoření až k uvěznění v podvodním světě druhem, jehož pohnutky jsou možná mírumilovné. Ale když se kolonisté znovu spojí a jsou přepravováni na exotickou planetu, objeví se před nimi skutečně těžký úkol.
Kvůli neshodám a závisti, jež hrozí rozdělit jeho spoluosadníky, navštíví Beatrice Johanna se strašlivým varováním: Johann musí zjistit od stvoření na planetě, jak přežít nadcházející „noc dvojího úplňku“. Kdyby se mu to nepodařilo, budou všichni zničeni a navždy by zanechali nezodpovězená tajemství kosmu, do jehož hloubi se vydali a jehož objevování tak mnoho obětovali.

Žánr a kategorie knihy Noc dvojího úplňku

Krásná literatura » Sci-fi, fantasy, komiks » Sci-fi

Série Ráma

Díl v sérii:6

Další díly v sérii Ráma

Název knihyDíl v sérii

Zobrazit všechny knihy ze série Ráma

Štítky