73%

Každá vteřina se počítá

Každá vteřina se počítá
Každá vteřina se počítá
Knihu chce přečístVlastní
Chce přečístVlastní
11
Autoři:, Sally Jenkinsová
Originál:Every Second Counts
Jazyk (původní knihy):Jazyk vydání angličtina angličtina
Zkuste koupit knihu na KOSMAS.czPřidat komentářPřidat recenziPřidat odkazPřidat obálkuPřidat inzerát na knihu do bazaru
Každá vteřina se počítá
Každá vteřina se počítá
Nakladatel:TRITON
ISBN:80-7254-504-3
EAN:9788072545049
Termín:
Pořadí vydání:1.
Místo:Praha
Jazyk:Jazyk vydání čeština čeština
Překladatel:Kateřina Bodnárová
Rozsah (počet stran):216
Vazba:pevná s přebalem
Materiál:kniha

Anotace

Pětinásobný vítěz Tour de France a nejprodávanější autor podle žebříčku New York Times se vrací s inspirativním vyprávěním o svých osobních i profesních vítězstvích (a prohrách) a svěřuje se s vlastní niternou zkušeností: teprve když málem zemřel, naučil se skutečně žít.
Od vydání megabestselleru It’s Not About a Bike (Návrat do života, Triton, 2002) zažil Lance Armstrong spousty dalších napínavých „jízd“ – narodily se jeho dcery-dvojčata, časopis Sports Illustrated ho zvolil sportovcem roku a v roce 2003 dosáhl rekordního pátého vítězství v Tour. Každá vteřina se počítá navazuje na poutavé vyprávění z první knihy a popisuje úvahy muže, který překonal všechna negativní očekávání a považuje každý den za novou, báječnou příležitost.
V předcházející knize mohli čtenáři sledovat Armstrongovu cestu od kruté diagnózy rakoviny varlat, která se rozšířila i do plic a mozku, k neuvěřitelnému vyléčení završenému vítězstvím na Tour de France v roce 1999. Nová kniha pojednává o neméně náročném životě po této zkušenosti, o touze vytěžit z každého okamžiku co nejvíc. Armstrong upřímně popisuje svůj složitý vztah k Francouzům i aféru kolem posléze vyvrácených obvinění z dopingu v jeho týmu na Tour de France. Vypráví o posledních úspěších (mimo jiné nedávno oslavil pět let od vyléčení z rakoviny) i o podílu na rekonstrukci nádherné kaple ve svém milovaném Španělsku.
Kniha Každá vteřina se počítá přibližuje svět těch, kteří přežili. Upoutá a povzbudí milióny Armstrongových fanoušků a obdivovatelů.

Žánr a kategorie knihy Každá vteřina se počítá

Zdraví a životní styl » Sport a fitness
Biografie