80%

Za zrcadlem

Za zrcadlem
Za zrcadlem
Autor:
Originál:Into the Looking Glass
Jazyk (původní knihy):Jazyk vydání angličtina angličtina
Zkuste koupit knihu na KOSMAS.czPřidat komentářPřidat recenziPřidat odkazPřidat obálkuPřidat inzerát na knihu do bazaru
Za zrcadlem
Za zrcadlem
Nakladatel:Brokilon
ISBN:978-80-86309-34-7
EAN:9788086309347
Termín:
Pořadí vydání:1.
Jazyk:Jazyk vydání čeština čeština
Ilustrátor:Kurt Miller
Překladatel:Robert Čapek
Editoři:Robert Pilch, Jiří Popiolek
Rozsah (počet stran):344
Formát (výška x šířka):180 x 115 mm
Vazba:brožovaná
Materiál:kniha

Anotace

První kniha série Zrcadlo.

Když Univerzitu centrální Floridy zničí šedesátikilotunová exploze, první podezřelý je terorismus. Ale teroristé za sebou málokdy nechávají otevřené dveře do jiného světa.
Čas je důležitý, takže ministr obrany zapojuje do práce nejbližšího fyzika s dostatečně vysokým bezpečnostním pověřením.
William Weaver, PhD. má doktoráty z oborů od jaderné fyziky až po elektroinženýrství a je vědátor až do morku kostí. Na druhou stranu je díky schopnostem sahajícím od jízdy na horském kole až po hru na elektrickou kytaru dostatečně rychlý a tvrdý na to, aby přežil situaci, kdy mimozemské brány začnou chrlit "démony".
Zdá se, že jako bleskové rozhodnutí je právě on tou nejlepší volbou: chytrý, schopný a odolný. Jen kdyby dokázal dát do pořádku věci se svou přítelkyní, zbavit se svého šéfa a zaplatit účet za mobil. Jo, jasně - a ještě přijít na to, jak zabránit těm bráním v dalším otevírání.
Brány se ale šíří a nepřátelští mimozemšťané se šíří s nimi, takže je na Weaverovi a poddůstojníkovi jednotek SEAL Millerovi, aby zjistili, jak si s tím vším poradit. Potíž spočívá v tom, že jediný způsob, jak zachránit Zemi, je v podstatě její zničení. Pak už by ale nebyly žádné přítelkyně, ani mobily, ani šéfové...
Tak dobře, dvě z těchto tří věcí jsou špatné. Je třeba určit nějaké ty priority. Takže předpokládejme, že Weaver s Millerem prostě nejdříve zachrání svět.

Žánr a kategorie knihy Za zrcadlem

Krásná literatura » Sci-fi, fantasy, komiks » Sci-fi

Série Zrcadlo

Díl v sérii:1

Další díly v sérii Zrcadlo

Název knihyDíl v sérii

Štítky