56%

Kushielova střela

Kushielova střela
Kushielova střela
Originál:Kushiel's Dart
Jazyk (původní knihy):Jazyk vydání angličtina angličtina
Zkuste koupit knihu na KOSMAS.czPřidat komentářPřidat recenziPřidat odkazPřidat obálkuPřidat inzerát na knihu do bazaru
Kushielova střela
Kushielova střela
Nakladatel:Triton
ISBN:978-80-7387-181-9
EAN:9788073871819
Termín:
Pořadí vydání:1.
Jazyk:Jazyk vydání čeština čeština
Rozsah (počet stran):680
Formát (výška x šířka):205 x 130 mm
Vazba:vázaná
Materiál:kniha
Edice:Trifid

Anotace

První kniha trilogie Kushiel.

Země Terre d'Ange je místo nedostižné krásy a půvabu. Říká se, že tu zemi našli andělé a příští potomstvo, které vzešlo ze sémě andělů a lidí, žilo podle jediného prostého pravidla: miluj podle touhy své.
Phèdre nó Delaunay je mladá žena, kterou jako dítě prodali do cizích služeb. Když její závazek koupí Anafiel Delaunay, je první, kdo pozná, kým a čím je: jednou z těch, které označila Kushielova střela, aby navždy prožívala rozkoš zároveň s bolestí.
Phèdre, stejně schopná špiónka jako i kurtizána, zavadí o spiknutí, které hrozí zničit samu podstatu její rodné země. Zrada ji přivádí na cestu; láska a smysl pro čest ji ženou dál. Události ji přivedou až na hranici zoufalství - a dál. Nenáviděný přítel, milující nepřítel, milovaný zrádce; ti všichni mohou mít v tomhle světě tutéž falešnou masku a Phèdre bude mít jen jedinou šanci zachránit všechno, co je jí drahé.
Zasazen do světa falešných básníků, proradných dvořanů, opěvovaných zrádců a opravdové machiavelistické podlosti je kniha románem o ušlechtilosti, vznešenosti, obětování, zradě a dalekosahajících spiknutích. Od dob Duny tu nebyl příběh srovnatelný s Kushielovou střelou - silný příběh o náhlém konci starého věku a počátku nového.

Žánr a kategorie knihy Kushielova střela

Krásná literatura » Sci-fi, fantasy, komiks » Fantasy

Série Kushiel

Díl v sérii:1

Další díly v sérii Kushiel

Název knihyDíl v sérii

Štítky