64%

Spartský poklad

Spartský poklad
Spartský poklad
Autoři:, Grant Blackwood
Originál:Spartan Gold
Jazyk (původní knihy):Jazyk vydání angličtina angličtina
Zkuste koupit knihu na KOSMAS.czPřidat komentářPřidat recenziPřidat odkazPřidat obálkuPřidat inzerát na knihu do bazaru
Spartský poklad
Spartský poklad
Nakladatel:BB art
ISBN:978-80-7381-776-3
EAN:9788073817763
Termín:
Pořadí vydání:1.
Jazyk:Jazyk vydání čeština čeština
Překladatel:Zdeněk Hofmann
Editoři:Jiří Pacek, Jan Řehoř
Rozsah (počet stran):350
Formát (výška x šířka):235 x 160 mm
Vazba:vázaná
Materiál:kniha

Anotace

První kniha série Sam a Remi Fargovi.

Clive Cussler představuje své nejnovější hrdiny, manžele, kteří pracují v týmu a proslavili se jako lovci pokladů - dokonce i za cenu ohrožení svých životů...
Před dvěma a půl tisíci let se dvě supervelmoci starověkého světa utkaly ve válce a poklad nezměřitelné hodnoty byl na dlouho ztracený.
V roce 1800 Napoleon Bonaparte se svou Velkou rezervní armádou při přechodu Penninských Alp náhodou učinil překvapivý objev. A protože ho nedokázal odnést, vytvořil na dvanácti etiketách lahví vzácného vína kódovanou mapu. Když Napoleon zemřel, lahve zmizely - a po pokladu se opět na dlouhou dobu slehla země.
Až do nynějška. Manželé a lovci pokladů Sam a Remi Fargovi při pátrání v bažinách u řeky Pocomoke v Marylandu naleznou německou miniponorku z druhé světové války. Uvnitř pak objeví láhev z Napoleonovy proslulé Ztracené vinotéky a fascinováni svým objevem se rozhodnou najít i zbytek sbírky. Ale v patách jim je další zasvěcenec, kterému jde o vlastní cíle a Ztracená vinotéka je klíčem k jejich dosažení.
Tím mužem je Hadeon Bondaruk. Milionář napůl ruského, napůl perského původu, rozhodnutý zmocnit se pokladu za každou cenu.

Série Sam a Remi Fargovi

Díl v sérii:1