80%

Ukolébavka

Ukolébavka
Ukolébavka
Vlastní
Vlastní
1
Autoři:, Ace Atkins
Originál:Lullaby
Jazyk (původní knihy):Jazyk vydání angličtina angličtina
Zkuste koupit knihu na KOSMAS.czPřidat komentářPřidat recenziPřidat odkazPřidat obálkuPřidat inzerát na knihu do bazaru

Obsah

Mattie Sullivanová nepatří k obvyklému typu Spenserových klientů, a on ji zpočátku ani nebere vážně. Považte, čtrnáctiletá holka z nejchudší městské čtvrti, neotesaná a protřelá, si dovolí stěžovat, že policie před čtyřmi lety zfušovala vyšetřování vraždy její matky! Mattie by správně měla mít jiné starosti, protože na krku jí zůstali mladší sourozenci a věčně opilá babička. Spenserovi však zaimponovala svým odhodláním zjistit pravdu a navíc napravit křivdu, která zničila život údajnému pachateli.
Mattie totiž tvrdí, že muž odsouzený za maminčinu smrt je nevinný a prozradí Spenserovi, že jenom pár hodin před vraždou odvezla matku parta ranařů z její čtvrti. Bostonské oddělení vražd ani dívčini sousedé nejsou z obnoveného pátrání nijak nadšení, ale Spensera případ postupně zaujme. Uvědomí si, že Mattie mohla mít pravdu. Bez Hawkovy pomoci by však dívce najít odpověď nedokázal – tím spíš, že úkol je mnohem nebezpečnější, než si zpočátku dokázal představit.

Ukolébavka je první z románů, které po Parkerově smrti napsal jeho jménem a v rámci jeho odkazu Ace Atkins, jinak autor vlastních detektivních příběhů, a podle čtenářského ohlasu se mu to daří.

Ukolébavka
Ukolébavka
Nakladatel:BB ART
ISBN:978-80-7461-299-2
EAN:9788074612992
Termín:
Pořadí vydání:1.
Jazyk:Jazyk vydání čeština čeština
Překladatel:Petra Klůfová
Rozsah (počet stran):304
Vazba:vázaná
Materiál:kniha

Anotace

Mattie Sullivanová nepatří k obvyklému typu Spenserových klientů, a on ji zpočátku ani nebere vážně. Považte, čtrnáctiletá holka z nejchudší městské čtvrti, neotesaná a protřelá, si dovolí stěžovat, že policie před čtyřmi lety zfušovala vyšetřování vraždy její matky! Spenserovi však zaimponovala svým odhodláním zjistit pravdu a navíc napravit křivdu, která zničila život údajnému pachateli. Mattie totiž tvrdí, že muž odsouzený za maminčinu smrt je nevinný a prozradí Spenserovi, že jenom pár hodin před vraždou odvezla matku parta ranařů z její čtvrti. Ukolébavka je první z románů, které po Parkerově smrti napsal jeho jménem a v rámci jeho odkazu Ace Atkins, jinak autor vlastních detektivních příběhů, a podle čtenářského ohlasu se mu to daří.

Žánr a kategorie knihy Ukolébavka

Krásná literatura

Série Spenser

Díl v sérii:42

Další díly v sérii Spenser

Název knihyDíl v sérii

Zobrazit všechny knihy ze série Spenser

Štítky