79%

Projekt manželka

Projekt manželka
Projekt manželka
Knihu četlo
Četlo
1
Autor:
Originál:The Rosie Project
Jazyk (původní knihy):Jazyk vydání angličtina angličtina
Zkuste koupit knihu na KOSMAS.czPřidat komentářPřidat recenziPřidat odkazPřidat obálkuPřidat inzerát na knihu do bazaru

Obsah

Originální, humorný, dojemný i romantický příběh se svérázným a naprosto neodolatelným hlavním hrdinou vás zaručeně pobaví!
Nevíte, jak najít dokonalou manželku? Vytvořte dotazník...
Don Tillman se chce oženit, ale stále nemůže najít tu pravou. Jeho problém má vyřešit Projekt Manželka, a tak navrhne šestnáctistránkový dotazník, který mu má pomoci najít dokonalou partnerku. Rozhodně to nemá být barmanka, kuřačka, která ještě navíc ráda pije alkohol a chodí věčně pozdě.
Ale Rosie Jarmanová je přesně taková! Taky je energická, inteligentní a krásná a i ona někoho hledá – chce poznat svého biologického otce. Při svém pátrání narazí na profesora genetiky Dona a ve vteřině mu obrátí život naruby...
Román se stal celosvětovým fenoménem a práva na vydání se prodala do více než třiceti zemí. Společnost Sony Pictures koupila práva na jeho zfilmování.

Projekt manželka
Projekt manželka
Nakladatel:Fortuna Libri
ISBN:978-80-7321-727-3
EAN:9788073217273
Termín:
Pořadí vydání:1.
Jazyk:Jazyk vydání čeština čeština
Překladatel:Jana Jašová
Rozsah (počet stran):336
Formát (výška x šířka):210 x 140 mm
Vazba:pevné desky, papírový potah (eventuálně s laminem), bez přebalu
Materiál:kniha
Edice:Fortuna Litera

Anotace

Originální, humorný, dojemný i romantický příběh se svérázným a naprosto neodolatelným hlavním hrdinou vás zaručeně pobaví! Nevíte, jak najít dokonalou manželku? Vytvořte dotazník... Don Tillman se chce oženit, ale stále nemůže najít tu pravou. Jeho problém má vyřešit Projekt Manželka, a tak navrhne šestnáctistránkový dotazník, který mu má pomoci najít dokonalou partnerku. Rozhodně to nemá být barmanka, kuřačka, která ještě navíc ráda pije alkohol a chodí věčně pozdě. Ale Rosie Jarmanová je přesně taková! Taky je energická, inteligentní a krásná a i ona někoho hledá – chce poznat svého biologického otce. Při svém pátrání narazí na profesora genetiky Dona a ve vteřině mu obrátí život naruby... Román se stal celosvětovým fenoménem a práva na vydání se prodala do více než třiceti zemí. Společnost Sony Pictures koupila práva na jeho zfilmování. ""Svět se do Dona a Rosie zamiluje. Už se nemůžu dočkat, až se to stane."" - Jill Mansellová, autorka úspěšných románů. ""Není pochyb o tom, že tak nepravděpodobný hrdina jako Don Tillman má nakročeno dobýt svět – když ne frontálním útokem, tak svými racionálními argumenty. Je to kniha tak třeskutě zábavná, dojemná a strhující, že budete mít chuť skočit rovnýma nohama rovnou do příběhu."" - Australian Women´s Weekly. ""Roztomilé, zábavné... svérázný milostný příběh... Tohle musíte číst."" - Daily Telegraph.

Žánr a kategorie knihy Projekt manželka

Krásná literatura » Próza » Humor

Série Don Tillman

Díl v sérii:1

Další díly v sérii Don Tillman

Název knihyDíl v sérii