92%

Hobit aneb Cesta tam a zase zpátky

Hobit aneb Cesta tam a zase zpátky
Hobit aneb Cesta tam a zase zpátky
Knihu právě čteKnihu četloVlastníKnihu má v oblíbených
Právě čteČetloVlastníV oblíbených
1872
Autor:
Podtitul:Hobit aneb Cesta tam a zase zpátky
Originál:The Hobit or There and Back Again
Jazyk (původní knihy):Jazyk vydání angličtina angličtina
Zkuste koupit knihu na KOSMAS.czPřidat komentářPřidat recenziPřidat odkazPřidat obálkuPřidat inzerát na knihu do bazaru
 
Termín přidání komentáře23.5.2011 v 20:26
Nepřekonatelnej fantasy příběh. Něco jako pohádka,kterou můžete číst, ať vám je, kolik chce...
Termín přidání komentáře10.3.2011 v 10:28
První, co jsem od Tolkiena četla a jen čekám na jeho zfilmování. Příběh má rozhodně co nabídnout a ve filmovém zpracování by mohl trumfnout LOTR
Termín přidání komentáře6.1.2011 v 01:36
A tak ano, když jsem knihu popadl ve dvanícti letech, málem jsem úžasem prokousal ještě nedávno odložený dudlík. Když jsem knihu předčítal už vlastním dětem s potěšením jsem sledoval úžas v jejich očích, ale v hlouby vlastní hlavy jsem došel ke zjištění, že je to docela nudné čtivo. Ne, nikdy jsem se nesnažil dospět takovýmto směrem. Ale prostě se to stalo. Ach jo.
Vydání: 2002 - Mladá fronta
Termín přidání komentáře12.8.2010 v 19:14
Dlouho jsem se četbě Tolkiena bránila, protože po zhlédnutí filmových adaptací Pána prstenů jsem měla pocit, že absolvovat to ještě v literární podobě nemám zapotřebí. Tím nechci říct, že by se mi Jacksonovy filmy vůbec nelíbily, ale nějak jsem skrz ně nabyla dojmu, že mi Tolkien nemá co říct. Jak jsem byla ale hloupá! Respektive prozřetelná, když jsem si jeho objevování vyšetřila až do svého zralého věku plného všedních starostí, kdy ten únik z reality a radost z poznávání fantastických světů konečně naplno fungují. Jak se na konci pořád handrkovali o to zlato, tak kouzlo knihy trošku ochablo, přesto můžu říct, že šlo o milé překvapení a příjemné třídenní rozptýlení. Už se těším na Společenstvo prstenu.