92%

Motowander Česko 1

Motowander Česko 1
Motowander Česko 1
Knihu četloVlastníKnihu má v oblíbených
ČetloVlastníV oblíbených
111
Autor:
Podtitul:1. část - Severozápadní Čechy
Zkuste koupit knihu na KOSMAS.czPřidat komentářPřidat recenziPřidat odkazPřidat obálkuPřidat inzerát na knihu do bazaru

Obsah

Průvodce je určen především pro motocyklisty. První díl je rozdělen na dvě části, a to na trasy v Ústeckém a Karlovarském kraji.

Osm z deseti tras tvoří okruhy, kdy můžete v libovolném místě najet a dokončit tak trasu bez nutnosti dopravit se na místo startu. Text a GPS podklady pak samozřejmě kopírují trasu od startu do cíle.

Dvě zbývající etapy po hřebenech Krušných hor končí v uctivé vzdálenosti od jejich počátku, s čímž je při plánování výletu třeba počítat.

Celkem je v knize 10 tras o souhrnné délce 1 625 km.

Motowander Česko 1
Motowander Česko 1
Nakladatel:MotoRoute s.r.o.
ISBN:978-80-904636-7-7
EAN:9788090463677
Termín:
Pořadí vydání:1.
Místo:Zlín
Jazyk:Jazyk vydání čeština čeština
Typograf:Jaroslav Tchenda Čerych
Rozsah (počet stran):126
Formát (výška x šířka):148 x 210 mm
Vazba:spirálová, kroužková
Materiál:kniha

Anotace

Připraveno je pro vás 10 tras na území Ústeckého a Karlovarského kraje v celkové délce více než 1600 km, se stovkou cílů a několika enduro tipy pro zkratku delší, za to horší cestou. Nebudou zde chybět informace o ubytování, prověřených a vyzkoušených restauracích a také servisech v okolí pro případ poruchy nebo defektu.
Těšit se můžete na obrovské povrchové doly a bizarní pohledy do nich, desítky kilometrů serpentin v Krušných horách, starodávné hrady, tajuplné zříceniny, vysoké rozhledny, několik českých nej, bublající bahenní sopky, málo známé muzeum největší letecké bitvy nad střední Evropou a unikátní sbírku Simsonů, na kterých nejeden z nás byl odkojen a našel si tak cestu k jedné stopě.

Žánr a kategorie knihy Motowander Česko 1

Cestování, mapy