Strážci Aquaterry

Strážci Aquaterry
Strážci Aquaterry
Autoři:, Christian Humberg
Originál:Die Wächter von Aquaterra
Jazyk (původní knihy):Jazyk vydání němčina němčina
Zkuste koupit knihu na KOSMAS.czPřidat komentářPřidat recenziPřidat odkazPřidat obálkuPřidat inzerát na knihu do bazaru

Obsah

Finn prožívá hluboký smutek kvůli rozvodu rodičů. Potíže jdou stranou ve chvíli, kdy se na jeho datových brýlích začne přehrávat umělá inteligence Omikron 1...

Strážci Aquaterry
Strážci Aquaterry
Nakladatel:Pavel Dobrovský - BETA
ISBN:978-80-7585-627-2
EAN:9788075856272
Termín:
Pořadí vydání:1.
Jazyk:Jazyk vydání čeština čeština
Překladatel:Marie Lobpreis
Rozsah (počet stran):240
Formát (výška x šířka):195 x 135 mm
Vazba:Vázaná bez přebalu
Materiál:kniha
Edice:King Cool

Anotace

Finn prožívá hluboký smutek kvůli rozvodu rodičů. Potíže jdou stranou ve chvíli, kdy se na jeho datových brýlích začne přehrávat umělá inteligence Omikron 1. Odstartuje tak nevídané dobrodružství plné zvratů! Brýle se mu pokusí ukrást obrovitánský zelený hmyzí zloděj na vznášející se motorce. Někdo se dokonce zkusí nabourat do palubního počítače vznášejícího se taxi jeho táty!

Finn, Anna a jejich nový kočičácký kamarád Tresk se snaží přijít na to, proč byl Omikron vytvořen a kdo se ho snaží pro sebe získat, ať to stojí cokoli! Tři přátelé musí proto ukázat nejen svůj důvtip, ale i velkou odvahu, a dokonce vytasit Treskovy ostré drápy. V jejich pátrání jim nejednou pomůže sama umělá inteligence Omikron 1 a také limurská opička Heisenberg z aquaterrské Zoo, o kterou se Anna stará. Během jejich pátrání se tři kamarádi seznámí s podsvětím Aquaterry a několikrát jim hrozí skutečné nebezpečí!

-- zdroj: www.legie.info --

Série Strážci Aquaterry

Díl v sérii:1