Lživé zrcadlo

Lživé zrcadlo
Lživé zrcadlo
Vlastní
Vlastní
1
Autor:
Originál:The False Mirror
Jazyk (původní knihy):Jazyk vydání angličtina angličtina
Zkuste koupit knihu na KOSMAS.czPřidat komentářPřidat recenziPřidat odkazPřidat obálkuPřidat inzerát na knihu do bazaru

Obsah

Po celá tisíciletí válčí mimozemské společenství zvané Osnova proti Ampliturům. Ale až v několika posledních stoletích od chvíle, kdy se k Osnově připojila Země, se průběh bojů zvolna začal obracet ve prospěch Osnovy.

Lživé zrcadlo
Lživé zrcadlo
Nakladatel:Laser-books
ISBN:80-7193-120-9
Termín:
Pořadí vydání:1.
Jazyk:Jazyk vydání čeština čeština
Překladatel:Jiří Engliš
Rozsah (počet stran):282
Formát (výška x šířka):165 x 110 mm
Vazba:brožovaná
Materiál:kniha
Edice:SF

Anotace

Po celá tisíciletí válčí mimozemské společenství zvané Osnova proti Ampliturům. Ale až v několika posledních stoletích od chvíle, kdy se k Osnově připojila Země, se průběh bojů zvolna začal obracet ve prospěch Osnovy. Potom dospěla elitní jednotka, od malička vychovávaná v oddanosti Účelu Ampliturů, která se měla plně vyrovnat Pozemšťanům, proti nimž měla bojovat – a zdálo se, že by Ampliturové mohli konečně získat nad Osnovou rozhodující převahu.

Ale když Osnova zajala jednoho příslušníka této elitní jednotky jménem Randži, vyšla najevo strašlivá pravda: Randži je ve skutečnosti Pozemšťan, podrobený hanebným ampliturským genetickým manipulacím.

Osnova slíbila, že zvrátí jejich účinky a pomůže Randžimu zachránit ostatní Pozemšťany ze spárů Ampliturů. Ani Randži, ani jeho noví spojenci však nemohli vědět, že navrhovaný lékařský postup vyvolá odpudivou vlastnost, která by mohla rozbít spojenecké vztahy v Osnově – a vtisknout Randžimu a jeho druhům cejch nejnenáviděnějších tvorů Galaxie…

zdroj: www.legie.info

Žánr a kategorie knihy Lživé zrcadlo

Krásná literatura » Sci-fi, fantasy, komiks » Sci-fi

Série Zatracený

Díl v sérii:2

Štítky