Drát v srdci

Drát v srdci
Drát v srdci
Vlastní
Vlastní
1
Autor:
Originál: The Wire in the Blood
Jazyk (původní knihy):Jazyk vydání angličtina angličtina
Zkuste koupit knihu na KOSMAS.czPřidat komentářPřidat recenziPřidat odkazPřidat obálkuPřidat inzerát na knihu do bazaru
Drát v srdci
Drát v srdci
Nakladatel:BB art
ISBN:80-7341-012-5
Termín:
Pořadí vydání:1
Jazyk:Jazyk vydání čeština čeština
Překladatel:Růžena Loulová
Rozsah (počet stran):317
Formát (výška x šířka):210 x 150 mm
Vazba:pevná vázaná s přebalem
Materiál:kniha

Anotace

Již nějakou dobu jsou na různých místech v zemi pohřešovány nezletilé dívky, které mizí za záhadných okolností. Všeobecně se má za to, že se jedná o běžné útěky z domova, za zajímavějším životem, za světly velkoměsta. Ztrácejí se beze stopy a už nikdy se neobjeví. Jednotlivé případy nic navzájem nespojuje - jen osoba vraha, jehož okouzlující zevnějšek skrývá pokřivenou mysl.

Nikdo se nedokáže vžít do duševního světa sériových pachatelů vražd tak dobře jako psycholog doktor Tony Hill. Jakožto metodický vedoucí školení příštích "profilérů", policejních pátračů majících se v budoucnosti zabývat portréty pachatelů, zadá svým žákům cvičný úkol: po seznámení s detaily za použití nově osvojených technik zjistit, zda mezi zmizeními nezletilých dívek existuje spojitost.

Jen jediná žákyně, policistka Shaz Bowmanová, přijde s ucelenou teorií, ale stane se terčem posměchu kolegů... až do chvíle, kdy vrah udeří a zabije a zmrzačí jednoho z jejich řad... Je možné, že by její šokující podezření bylo pravdivé? Vražda v jeho nejbližším okolí vyprovokuje Tonyho Hilla k aktivitě. S pomocí své dávné spolupracovnice, policejní důstojnice Carol Jordanové, zahájí kampaň psychologického nátlaku, který má dohnat pachatele do úzkých, do bodu, kde až příliš snadno dochází k výměně rolí...

Série Tony Hill / Carol Jordanová

Díl v sérii:2

Další díly v sérii Tony Hill / Carol Jordanová

Název knihyDíl v sérii

Štítky