Lovení

Lovení
Lovení
Vlastní
Vlastní
1
Autor:
Originál:Luring
Jazyk (původní knihy):Jazyk vydání angličtina angličtina
Zkuste koupit knihu na KOSMAS.czPřidat komentářPřidat recenziPřidat odkazPřidat obálkuPřidat inzerát na knihu do bazaru
Lovení
Lovení
Nakladatel:Blake Pierce / Google
ISBN:9781094304229
Termín:
Pořadí vydání:1
Jazyk:Jazyk vydání čeština čeština
Rozsah (počet stran):250
Materiál:elektronická kniha

Anotace


Lovení (Stvoření Riley Paigové - kniha č. 3) je třetí knihou v nové sérii psychologických thrillerů od autora bestselleru č. 1 Blake Pierce, jehož bestseller Navždy pryč (kniha č. 1) získala více než 1000 pětihvězdičkových hodnocení.

Sériový vrah, podezřelý z toho, že používá karavan a láká a vraždí ženy napříč zemí, přinutí FBI, aby nedodržela protokol a využila dovednosti brilantního 22letého nováčka z akademie - Riley Paigeové.

Riley Paigeová je přijata do vyčerpávajícího studia na akademii FBI a je odhodlaná držet se v ústraní a tvrdě pracovat se svými kolegy. Ale osud je jiný než její plány. Je pečlivě vybrána, aby svým mentorům pomohla vytvořit profil sériového vraha, který děsí celý národ, a dopadnout jej. Riley se zamýšlí, jaký démonický vrah by použil karavan, aby s jeho pomocí chytal oběti?

A kam zamíří teď?

Riley nemá čas na chyby během vražedné hry na kočku a myš. V sázce je její budoucnost a vraha na svobodě musí přechytračit.

Akční thriller se zápletkami, které rozbuší srdce, Lovení, je kniha č. 3 ze strhující nové série, která vás přinutí obracet stránky dlouho do noci. Přenese čtenáře o 20 let zpět – na začátek Rileyny kariéry – a je dokonalým doplněním k sérii NAVŽDY PRYČ (mystery Riley Paigeové), která prozatím zahrnuje 14 knih.

Série Stvoření Riley Paige

Díl v sérii:3

Štítky