Svoboda

Svoboda
Svoboda
Vlastní
Vlastní
1
Autor:
Originál:Feiheten
Jazyk (původní knihy):Jazyk vydání švédština švédština
Zkuste koupit knihu na KOSMAS.czPřidat komentářPřidat recenziPřidat odkazPřidat obálkuPřidat inzerát na knihu do bazaru
Svoboda
Svoboda
Nakladatel:Mladá fronta
ISBN:978-80-204-6020-2
Termín:
Pořadí vydání:1
Jazyk:Jazyk vydání čeština čeština
Ilustrátor:Radek Nahodil
Překladatel:Linda Kaprová
Rozsah (počet stran):394
Vazba:pevná vázaná s přebalem
Materiál:kniha

Anotace

Mafie nezapomíná. Čtvrtý díl napínavé série od oceňovaného autora.
Sam Berger je na pokraji zhroucení. Jeho partnerka Molly Blomová zmizela beze stopy a on ji nemůže najít. Uprostřed zoufalství ho zastihne záhadná, ale lákavá nabídka: vypátrat unesenou Nadju, aniž by do celého případu zatáhl policii. Během pátrání Sam najde v lesní skrýši obrovskou částku a dojde mu, že Nadja možná není jediná, kdo je v nebezpečí... stopy totiž vedou až k ruské mafii. Je možné, že je do celé situace nějak zapletená i Molly?

Ještě nedávno to vypadalo, že to Sam Berger v životě vyhrál na celé čáře. Na začátku čtvrtého dílu se ale zdá, že se mu sen o šťastném životě úspěšného soukromého vyšetřovatele po boku Molly Blomové a jejich dítěte zdá vzdálenější než kdy předtím.

V tu chvíli dostane k vyřešení další napínavý případ. Tentokrát je ve hře ruská mafie a únos bývalé prostitutky Nadi. Sam má přesně 74 hodin na to, aby ženu našel, než ji únosce popraví. Do vyšetřování se zapojí i Molly, která ovšem ví víc, než přiznává. Co obě ženy spojuje? Kdo jako první nalezne poklad ukrytý v lese? A komu všemu nakonec půjde o život?

Mistr zápletek opět přináší psychologicky propracovaný kriminální příběh plný napětí a nečekaných zvratů, který nebudete moci odložit.

Série Sam Berger a Molly Blomová

Díl v sérii:4

Štítky