Tribun EU

Tribun EU
Tribun EU
Typ:Nakladatelství
Obchodní název:Tribun EU s.r.o.
Přidat komentář k organizaciPřidat fotografii k organizaci

Společnost Tribun EU s.r.o. je mladá rostoucí mezinárodní mediální a komunikační agentura, která poskytuje služby zejména v oblasti personálního marketingu.

Naše služby jsou určeny pro výrobní a nevýrobní společnosti, personální agentury, vzdělávací instituce či kulturní zařízení. Našim cílem je podpora vzájemné komunikace mezi těmito subjekty, jejich zaměstnanci, zákazníky a studenty.

V současném rychle se měnícím a vysoce konkurenčním tržním prostředí si firmy více než kdy jindy uvědomují, že veškerý jejich úspěch a pozice na trhu závisí na správném výběru zaměstnanců a na způsobu jednání a komunikace s nimi.

Mezi naše služby patří např. realizace online a offline inzerce, distribuční služby, vydávání personálních katalogů, organizace prezentačních akcí, podpora při náboru zaměstnanců, výzkumy a dotazování mezi zaměstnanci, outplacement služby a dále pak tvorba grafiky, publikační tisk, webové programování a komerční marketing zaměřený na studenty a mladé lidi.

Centrála společnosti je od vzniku firmy v Brně, v rámci České republiky jsme otevřeli další pobočky v Praze a Ostravě. V zahraničí jsou otevřeny pobočky na Slovensku a ve Velké Británii a s jejich pomocí působíme po celé Evropě. Náš tým tvoří více jak 70 lidí.

Brno

sídlo
Město:BRNO
Ulice:Gorkého 41
PSČ:602 00
Okres:Brno-město

Doplňující informace

IČO:27662101
DIČ:CZ27662101

Odpovědné osoby

Pavla Lichnovskáhttp://www.tribun.info

Telefon

543 210 089http://www.tribun.info

Fax

543 210 089http://www.tribun.info

Mapa