70%

Dan Abnett

Dan Abnett
Dan Abnett
Národnost:BritskáBritská
Narozen:12.10.1965 (Anglie)
Věk:58
Pohlaví:Muž Muž

Životopis

Dan Abnett je britský spisovatel, hlavně komických knih a her na hrdiny. Primárně Abnett pracoval pro 2000 inzerátu a Marvel komici (včetně jejich britské známky) od časných devadesátých lét, ačkoli také přispěl k DC tituly komiků.
Jako jeden z plodnějších 2000AD spisovatelů, Abnett byl zodpovědný za vytvoření jednoho z komika je lépe známý, a nejdelší-běh, pásy posledního desetiletí, Zlověstný Dexter. Jiné příběhy originálu obsahují Černé světlo, Badlands, Atavar, Downlode příběhy, Sancho obrněný vůz, Roadkill a Wardog, založený na hře stejného jména. Abnett také přispěl k některým komika je hlavní pokračující série, včetně Soudit Dredd, Durham červená a Rogue voják.
Jeho práce pro Marvela obsahuje pokračuje dál Umrlčí hlava, Battletide, Rytíři Pendragon (všichni který on co-vytvořený), Punisher, Válečná mašinérie, Zničení: Nova a různý X-Men tituly.
U DC je pravděpodobně best-known pro jeho 2000 relaunch Legie Supera-hrdinové. Jeho práce pro DC je obvykle co-psaný s Andym Lanningem a oni jsou často odkazoval se na jako DnA.
Pro komiky hnědáka on co-psal Planeta lidoopů: Linky krve s Ianem Edginton také napsat Páni anarchie a Nadzvukový.
Má napsané knihy o Warhammer 40,000 vesmíru (vojenský žánr sci-fi). Zahrnují Gauntovy duchy série, a více nedávno, první svazek Horus kacířské série.


Knihy

Počet knih: 25 

Série - Warhammer

Série - Warhammer - Malus Temná čepel

Série - Warhammer 40 000 - Bequin

Kajícnice

2. díl

Kajícnice

Série - Warhammer 40 000 - Eisenhorn

Série - Warhammer 40 000 - Gauntovi duchové

Nekropole

3. díl

Nekropole

Komentáře

Zatím nebyl napsán žádný komentář

Přidat komentář

Fotografie

Dan Abnett
Dan Abnett
Dan Abnett
Dan Abnett
Dan Abnett
Dan Abnett
Dan Abnett
Dan Abnett
Přidat fotografii

Odkazy

Zatím nebyl vložen žádný odkaz

Přidat odkaz

Hodnocení

HodnoceníUživatelČas hodnocení