55%

Roderick Gordon

Roderick Gordon
Roderick Gordon
Národnost:BritskáBritská
Narozen:1960 (Londýn, Anglie )
Věk:62
Pohlaví:Muž Muž

Životopis

Roderick se narodil v listopadu 1960, vyrůstal v severním Londýně. V dětství byl velmi plachým chlapcem a tak hledal útočiště v psaní a kreslení. Svůj první krátký příběh publikoval již ve věku dvanácti let ve školním časopise. Se svm budoucím spolupracovníkem (Brian Eilliams) se setkal v Londýně na universitě, kde se specializoval v oblasti genetiky.

Po neúspěšném pokusu stát se doktorem, vystudoval Roderick universitu v Londýně roku 1983, neměl ale žádné představy o své kariéře. V té době psal hudbu a také účinkoval v řadě kapel, dále ho také napadlo, dostat se do filmu. Nakonec ale zkončil v oblasti podnikových financí. Roku 2001 propuštěn, on to však bral jako vysvoboení. Od té doby se více scházel se svým starým kamarádem Brianem Williamsem a v roce 2003 spolu konečně začali spolupracovat. Jejich prvním projektem patřil scénář k filmu SECOND FACE. Jejich společná práce se jim velmi zamlouvala atak se pustili do knihy, jejíž prvotní nápad pocházel z hlavy Rodericovi manželky, Sophie.

Roderick měl vždycky velký zájem o archeologii a paleontologii. MOžná také proto, že jeho prapradědeček je uznáván jako jeden z předků geologie. Roderick byl tedy sám fascinován o tom, co se skrývá "pod". A když koupil dům ze 16. století, který měl prý pod sebou údajně tajnou chodbu, začal přemýšlet o charakteru knihy. Pracovali na ní roku 2003-04 a v roce 2005 byla poprvé vydána pod názvem HIGHFIEL MOLE. Velmi rychle se vyprodala a tak přitáhla svou pozornost.Barry Cunningham podepsal s Roderickem a Brianem smlouvu pro první dvě knihy v navrhované sérii. Po době úprav znovu publikoval knihu v červenci 2007 a přejmenoval na Podzemí.

Krátce po zveřejnení koupila společnost Relativity Media filmová práva. Natáčení prý mělo začít v květnu 2010.

Niní Roderick žije v severním Norfolku se svou ženou a dvěma syny.

Zdroj:http://en.wikipedia.org/wiki/Main_Page


Knihy

Počet knih: 6 

Komentáře

Zatím nebyl napsán žádný komentář

Přidat komentář

Fotografie

Roderick Gordon
Roderick Gordon
Přidat fotografii

Odkazy

Zatím nebyl vložen žádný odkaz

Přidat odkaz

Hodnocení

HodnoceníUživatelČas hodnocení