67%

Rob Thurman

Rob Thurman
Rob Thurman
Národnost:AmerickáAmerická
Pohlaví:Žena Žena

Životopis

Americká autorka, žije ve státě Indiana, a sama ji charakterizuje jako zemi zvlněných kopců, skotu a divokých krocanů. Stejně jako mnoho jiných autorů byla zprvu nakladateli odmítána. Sama s trochou nadsázky říká, že obdržela zamítavý dopis snad od každého literárního agenta v Americe. Její tvrdohlavost však nakonec zvítězila a tak se v roce 2006 dostal čtenářům do rukou první román V temnotě (Nightlife). Ten si okamžitě získal srdce čtenářů a odstartoval tak nejen její literární kariéru, ale také započal rozsáhlou sérii románů ve stylu temné urban fantasy. Další knihy již následovaly rychle za sebou - Moonshine (2007), Madhouse (2008), Deathwish (2009) a Roadkill (2010). Vzhledem ke vzrůstající oblibě mezi čtenáři není pravděpodobné, že se pátý díl stane tím posledním.
Rob Thurman je velkou milovnicí psů, sama má obrovského sibiřského husky, který váží více než 100 liber a má nádherné modré oči. Její motto zní: "Jak vůbec může někdo existovat bez psa?"
Nevěnuje se bojovým uměním, neskáče s padákem a nevěnuje se ani adrenalinovým sportům, ačkoliv ji to láká. Tohle a mnoho dalšího se však už můžete dovědět na její domovské stránce www.robthurman.net.

Zdroj:Neviditelý pes


Knihy

Počet knih: 6 

Série - Kal a Niko Leandrosovi

V temnotě

1. díl

V temnotě

Běsnění

3. díl

Běsnění

Mršina

5. díl

Mršina

Blackout

6. díl

Blackout

Období, ve kterém působil Rob Thurman

Moderní literatura » 21. století » Světová literatura

Komentáře

Zatím nebyl napsán žádný komentář

Přidat komentář

Fotografie

Rob Thurman
Rob Thurman
Rob Thurman
Rob Thurman
Rob Thurman
Rob Thurman
Přidat fotografii

Odkazy

Zatím nebyl vložen žádný odkaz

Přidat odkaz

Hodnocení

HodnoceníUživatelČas hodnocení