93%

Marek Pavlík

Marek Pavlík
Marek Pavlík
Národnost:ČeskáČeská
Narozen:1974 (Praha)
Věk:49
Pohlaví:Muž Muž

Životopis

V roce 1997 absolvoval Fakultu podnikohospodářskou na Vysoké škole ekonomické v Praze. Po studiu pracoval v marketingu a komunikaci ve společnosti Pražské vodovody a kanalizace, a.s., kde se později také věnoval expanzní a akviziční politice firmy.

Roku 2003 spojil své další působení s poradenskou a vzdělávací společností M.C.TRITON, spol. s r.o., kde působí jako konzultant a od roku 2010 byl navíc pověřen řízením projektů pro klienty z veřejné správy. Zabývá se především velkými změnovými projekty s cílem zkvalitnit a zefektivnit fungování organizací veřejné správy v ČR.

V roce 2004 absolvoval odbornou stáž na radnici ve Městě Portlandu (Oregon - USA), kde se mimo jiné věnoval projektům spolupráce veřejného a soukromého sektoru.

V roce 2009 obhájil na VŠE v Praze disertační práci na téma „„Moderní přístupy v řízení organizací veřejné správy se zaměřením na projekty partnerství veřejného a soukromého sektoru“.

Od roku 2010 přednáší na vysoké škole CEVRO Institut, kde je garantem předmětu Moderní metody řízení veřejné správy.

Je spoluautorem knihy Facility management a Public Private Partnership (Professional Publishing, 2007) a Společenská odpovědnost organizací (Grada, 2010) a autorem řady odborných článků o modernizaci veřejné správy.

Zdroj:Marek Pavlík


Knihy

Počet knih: 6 

Období, ve kterém působil Marek Pavlík

Moderní literatura » 21. století » Česká literatura

Komentáře

Zatím nebyl napsán žádný komentář

Přidat komentář

Fotografie

Marek Pavlík
Marek Pavlík
Přidat fotografii

Odkazy

Zatím nebyl vložen žádný odkaz

Přidat odkaz

Hodnocení

HodnoceníUživatelČas hodnocení