78%

Robert T. Kiyosaki

Robert T. Kiyosaki
Robert T. Kiyosaki
Národnost:AmerickáAmerická
Narozen:08.04.1947 (Havaj, USA)
Věk:76
Pohlaví:Muž Muž

Životopis

Robert Kiyosaki učí lidi, jak se stát milionářem, proto se mu říká učitel milionářů.
Robert Toru Kiyosaki se narodil 8.dubna 1947 na Havajských ostrovech. Je japonský Američan čtvrté generace, který pochází z prominentní učitelské rodiny. Jeho otec byl představitelem školství ve státě Havaj.

Jako malý chlapec se seznámil se svým celoživotním přítelem a kamarádem Mikem, jehož otec zasvěcoval oba chlapce již od malička do tajů podnikání a investic. Právě zde začíná příběh největšího Kiyosakiho knižního bestselleru "Bohatý táta, chudý táta".
Po střední škole se Robert vzdělával v New Yorku a po promoci vstoupil do námořní pěchoty a odešel do Vietnamu jako důstojník a pilot vrtulníku. Jeho obchodní kariéra začala po návratu z války. V roce 1977 založil společnost, která zavedla na trh první velcroylonovu peněženku. Díky tomuto produktu vydělal miliony dolarů. Přední světové časopisy o této penežence napsaly mnoho článků.

Robertův byznys jsou především nemovitosti a rozvoj menších společností, přesto jeho opravdovou vášní je vyučování. Proto od roku 1985 založil mezinárodní vzdělávací společnost, které působí v několika zemích po celém světe.

Robert společně se svou manželkou odešel ve věku 47 let do důchodu s pasivním příjmem třikrát větším, než byly jeho výdaje. Jeho životním krédem je: "Nepracujte pro peníze, nech ať peníze pracují pro vás".

(Citace:http://knihy.abz.cz/obchod/autor-kiyosaki-robert-t-kiyosaki)

Zdroj:http://knihy.abz.cz/obchod/autor-kiyosaki-robert-t-kiyosaki


Knihy

Počet knih: 3 

Komentáře

Zatím nebyl napsán žádný komentář

Přidat komentář

Fotografie

Robert T. Kiyosaki
Robert T. Kiyosaki
Přidat fotografii

Odkazy

Zatím nebyl vložen žádný odkaz

Přidat odkaz

Hodnocení

HodnoceníUživatelČas hodnocení