Sheri WhiteFeather

Sheri WhiteFeather
Sheri WhiteFeather
Pseudonym:Cherie Feather
Národnost:AmerickáAmerická
Pohlaví:Žena Žena

Životopis

Sheri Whitefeatherová žije v jižní Kalifornii. Holduje etnické kuchyni, obřadům severoamerických Indiánů, navštěvuje galerie a starobylé krámky na pobřeží. Psaní se stalo její vášní, a proto velmi ráda přispívá do edice Desire. Když zrovna nepíše, čte až do časných ranních hodin.

Spolu s manželem se Sheri věnuje výrobě uměleckých předmětů z kůže. Vliv manžela, stříbrotepce, který je původem Creek, lze vystopovat i ve volbě námětů, které se často týkají indiánské tématiky. Projevuje se také v lásce ke zvířatům. Doma mají hotový zvěřinec, který zahrnuje nejen rozmazleného anglického buldoka, ale i koně, hady, ještěrky, fretky a čtyři bengálské kočky.

Být spisovatelkou romantických příběhů je pro Sheri nejbáječnější povolání na světě. Když tvoří, dělá jí společnost psí miláček, který jí oddaně leží u nohou a hlasitě chrápe.

Její rada čtenářkám, jak učinit život více romantickým, zní: Sněte! Mluvte o tom, čeho byste chtěla dosáhnout, a pomáhejte druhým v jejich úsilí být štastnějšími! A taky udělejte čas od času o nějakém nudném odpoledni to, na co právě máte chuť - spontánně, od srdce a bez výčitek!

Zdroj:http://www.harlequin.cz


Knihy

Počet knih: 9 

Série - Divoká krev

Série - Dynastie Baroneových

Série - Dynastie Danforthů

Série - Fortuneovi z Texasu: Shledání

Série - Klub džentlmenů: Lone Star

Série - Klub Osamělá hvězda

Série - Tajemství rodiny Ashtonových

Období, ve kterém působil Sheri WhiteFeather

Moderní literatura » 21. století » Světová literatura

Komentáře

Zatím nebyl napsán žádný komentář

Přidat komentář

Fotografie

Sheri WhiteFeather
Sheri WhiteFeather
Přidat fotografii

Odkazy

Zatím nebyl vložen žádný odkaz

Přidat odkaz