Steve Martini

Steve Martini
Steve Martini
Národnost:AmerickáAmerická
Narozen:28.02.1946 (San Francisco, Kalifornie, USA)
Věk:77
Pohlaví:Muž Muž

Životopis

Steve Martini se narodil v San Franciscu a vyrůstal v Bay Area a Southern California. Vyznamenaný absolvent Kalifornské univerzity v Santa Cruz, Martiniho první kariéra byla v žurnalistice. Působil jako reportér novin v Los Angeles a jako korespondent ve státě Capitol v Kalifornii v Sacramentu, kde se specializoval na právní záležitosti, a poté získal titul právnického studia na University of Pacific v McGeorge School of Law.

V roce 1974 nastoupil do soukromého práva do Kalifornie, kde se objevil na státních i federálních soudech. Během své právnické kariéry pracoval jako legislativní zástupce pro státní bar v Kalifornii, působil jako zvláštní poradce pro program Kalifornských obětí násilných trestných činů a byl soudcem správního práva a dohlížel na úředníka pro slyšení.

V roce 1984 Martini změnil svůj talent na fikci. COMELLING EVIDENCE, román, který představil právníka Paul Madriani, byl vydán Putnamem v roce 1992. Národní bestseller, který román získal Martiniho kritickým a populárním pokračováním.

Zdroj:https://stevemartini.com/


Knihy

Počet knih: 4 

Série - Paul Madriani

Advokát

5. díl

Advokát

Komentáře

Zatím nebyl napsán žádný komentář

Přidat komentář

Fotografie

Steve Martini
Steve Martini
Přidat fotografii

Odkazy

Zatím nebyl vložen žádný odkaz

Přidat odkaz