Jennifer Blake

Jennifer Blake
Jennifer Blake
Pseudonym:Patricia Maxwell
Národnost:AmerickáAmerická
Narozen:09.03.1942 (Louisiana, USA)
Věk:80
Pohlaví:Žena Žena

Životopis

Blake, Jennifer
Spisovatelka Jennifer Blake se narodila na hlubokém americkém jihu ve státě Louisiana poblíž městečka Goldanna. Dětství prožila ve sto dvacet roků starém domě, který postavili její prarodiče vlastníma rukama. Vyrůstala na tradiční jižanské farmě o rozloze osmdesáti akrů, rozkládající se na svazích malebných a po většinu roku svěže zelených pahorků krásné a příjemně teplé severní Louisiany.
Jennifer už od útlého dětství vášnivě ráda četla a její největší záliba ji také přiměla k vlastním autorským pokusům. Na rozdíl od mnoha jiných autorů k nim byla velice kritická, takže svou první knihu, gotický román s názvem Tajemství zrcadlového domu, vydala poměrně pozdě - zato však s velice úspěšným výsledkem. Dnes už završila čtvrtou desítku publikovaných románů, jejichž celkový náklad přesáhl deset milionů výtisků. Tato čísla staví autorku na pomyslném žebříčku nejúspěšnějších amerických spisovatelek svého žánru vysoko do horních sfér.
V současné době žije Jennifer Blake stále na svém milovaném jihu. Usadila se poblíž města Quitman, kde s manželem a dvěma dětmi bydlí v pravém jižanském koloniálním sídle, jak je známe třeba z filmu Jih proti Severu.

www.jenniferblake.com

Zdroj:https://baronet.cz/blake-jennifer


Knihy

Počet knih: 7 

Komentáře

Zatím nebyl napsán žádný komentář

Přidat komentář

Fotografie

Jennifer Blake
Jennifer Blake
Přidat fotografii

Odkazy

Zatím nebyl vložen žádný odkaz

Přidat odkaz