Carol Marinelli

Carol Marinelli
Carol Marinelli
Národnost:SkotskáSkotská
Pohlaví:Žena Žena

Životopis

Carol Marinelli se narodila v Anglii skotským rodičům, takže v dětství strávila se svými dvěma sestrami dlouhé a šťastné prázdniny ve Skotsku. Po škole absolvovala kurz pro sekretářky, který ji utvrdil v tom, že nikdy nechce pracovat v kanceláři. Poté si udělala kurz pro zdravotní sestry a pět let pracovala na úrazovém oddělení, což se jí líbilo.

Přesto ji osud zavedl trochu jinam. Odjela na rok se svou mladší sestrou do Austrálie a krátce před návratem se seznámila se svým budoucím manželem. Následovaly dlouhé dopisy, ještě delší telefonické hovory a dlouhé lety mezi Anglií a Austrálií, než se konečně vzali a usadili v Melbourne.
Když čekala druhé dítě, v dlouhé chvíli vymýšlela romantické příběhy, ale nikdy se jí nezdálo, že by je dokončila a propracovala tak, aby je mohla vydat. Krátce po narození třetího potomka neočekávaně zemřel její otec. Bylo to bolestné, ale Carol si v tu chvíli uvědomila jednu věc: její otec nepromarnil ani jedinou chvilku svého života. A tak se znovu pustila do práce a oprášila starý rukopis, přepracovala a po dlouhé době konečně vydala svou první knihu.
Nyní se soustřeďuje hlavně na psaní romantických příběhů, i když stále pracuje jako zdravotní sestra.


Knihy

Počet knih: 6 

Série - Bezohlední bratři Devereux

Série - Hotel Grande Lucia

Série - Rodina Romanova

Komentáře

Zatím nebyl napsán žádný komentář

Přidat komentář

Fotografie

Carol Marinelli
Carol Marinelli
Přidat fotografii

Odkazy

Zatím nebyl vložen žádný odkaz

Přidat odkaz