Caroline England

Caroline England
Caroline England
Pseudonym:Caro Land
Národnost:BritskáBritská
Narozen:Sheffield, Velká Británie
Pohlaví:Žena Žena

Životopis

Caroline se narodila v Sheffieldu a studovala právo na University of Manchester. Caroline byla rozvodovým a profesionálním právníkem. Když opustila obor práv, obrátila se na psaní. Vychovala své tři krásné dcery. Caroline vydala povídky a básně publikované v různých literárních publikacích a sbornících.

Caroline píše domácí psychologické thrillery. Její debutový román BENEATH THE SKIN, známý také pod názvem THE WIFE'S SECRET v elektronické knize, byl vydán Avon HarperCollins v říjnu 2017. Její druhý román, MY HUSBAND'S LIES, následoval v květnu 2018 a stal se desítkou bestsellerů Kindle. Její nejnovější román BETRAY HER, publikovaný Piatkusem Little, Brown Book Group, je nyní k dispozici jako elektronická kniha, audiokniha a brožovaná kniha.

Caroline má na Amazonu k dispozici dvě temné, twistové sbírky povídek, a to jak v elektronické knize, tak i v brožované knize.

Caroline také píše pod jménem pera Caro Land. Její první právní napětí Natalie Bachové, CONVICTIONS, bude vydáno společností Bloodhound Books v lednu 2020. Následná opatření, CONFESSIONS, budou zveřejněna v červnu 2020.


Knihy

Počet knih: 1 

Komentáře

Zatím nebyl napsán žádný komentář

Přidat komentář

Fotografie

Caroline England
Caroline England
Přidat fotografii

Odkazy

Zatím nebyl vložen žádný odkaz

Přidat odkaz